Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Jacaranda Beach Belek  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Otel Jacaranda Beach Belek
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 250,00 ₺

Belek şehir merkezine 19 KM. uzaklıkta yer alan, doğayla iç içe bir ortamda konaklama hizmetlerinde en deneyimli personeli ile sizleri ağırlamaya hazır olan Otel Jacaranda Beach Belek, hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. 5 yıldızlı tesis hizmetlerini sunan ve ayrıcalıklı hizmetleriyle konaklamada rahatlığınız adına en iyisini sunan otelin tüm odalarında, banyo, duş malzemeleri, saç kurutma makinesi, televizyon ve Wi-Fi bulunmaktadır. Kaliteli ortamda, rahatlık adına her şeyi bulabileceğiniz Otel Jacaranda Beach Belek, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, Bar Coffe Shop, Kafeterya gibi alanlarında da sizlere hizmet sunuyor.

İstediğiniz zaman özel plajında denizin keyfini çıkartabileceğiniz Otel Jacaranda Beach Belek, Antalya Havaalanına 37 Km. uzaklıktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

ARACINIZI HOTELİN OTOPARKINA PARK EDERKEN ARACINIZA NOTER ONAYLI SAĞLAM RAPORU ALDIRIN  2.0

İRFAN DÖGER
17-21Ağustos tarihleri arasında 5 kişilik rezervasyon yaptırdığım Jacaranda Luxury Club HoteL'den çıktığım gün aracımın ön camında 25 cm’lik bir çatlak gördüm Genel Müdür Yardımcısı Şener Bey ile görüşüp kamera kayıtlarının incelenmesini talep ettim. Ancak Otoparkta aracımın parkta kör noktada bulunduğu bilgisini aldım. otelin ön giriş kapısı ile o bölgede bulunan tüm kamera kayıtları incelenirse eğer aracımın otele giriş yapmış olduğum gün camının kırık olmadığını ortaya çıkacağını söyledim. Yaptıkları kamera incelemesinde bana sadece bir tespitte bulunamadıklarını söylediler. Ultra her şey Dahil bir otelin Otoparkında bile başıma bu geldi ve zararımın karşılanması teklif bile edilmedi. Benim yaşadığım sıkıntıyı yaşayıp hem kaskoyu delidrmek zorunda kalıp hemde orjinal cam için % 20 fark ödemek zorunda kalmak istemiyorsanız eğer ( ki bu da 400 TL ye denk geliyor) HOTEL JACARANDA CLUB LUXURY / BELEK i tercih ederken ben 2 kez düşünün derim.
İRFAN DÖGER31/08/2015 20:06:51

hergün sorunmu olur bir otel`de  1.0

Servet T
bu otelden hiçbir verim alamadık hayatımızdaki en kötü tatildi bu oteli değerlendirmeye alan Aile ve arkadaşlarım iyice düşünmenizi isterim ve araştırmanızı gerçekten snir krizi geçirdik, ne çalışan var , ne hizmet 7 gece konakladık orda hergün sorun sorun sorun şaka gibi bir yer.!
Servet T29/11/2014 16:41:45