Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Kaikias  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Otel Kaikias
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

2001 yılından beri vermiş olduğu üstün hizmet anlayışı ile tanınan Otel Kaikias özel mimari tasarımı ile dikkatleri çekmektedir. Otel Kaikias üzüm ve şarap kültürünü ön plana alarak farklı lezzetleri denemenize olanak tanımaktadır.
 İsmini Poyraz rüzgârından esinlenen Otel Kaikias’ın odaları klima, havlu, banyo, internet, eşya dolabı, telefon ve tuvalet ile desteklenerek hazırlanmıştır. Tatil heyecanın ikiye katlayarak mutlu günler yaşamanıza olanak tanıyan Otel Kaikias butik otel tarzında hizmet sağlamaktadır.
 Aile sıcaklığında siz değerli müşterilerini karşılayarak ön plana çıkmayı başaran Otel Kaikias sahip olduğu vizyonunu her geçen gün geliştirmektedir. Bozcaada’nın en özel otelleri arasında öncülüğünü koruyan Otel Kaikias’ı mutlaka denemelisiniz. Bu keyife asla hayır diyemeyeceksiniz.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

sessizlik istiyorum diyorsanız burası size ideal bir yer.  2.0

Nuray G
İlk defa tavsiye üzerine geldik ama sosyal alanları olmayınca sıkıldık doğrusu. Burası emekli olmuş insanların kafa dinlemek için kalacağı yer bence. Orta yaşlı ve genç kişiler için uygun bulmadık. Zaten 2 gün kaldık ve başka otele gittik. Eğer kafam rahat olsun sessizlik istiyorum diyorsanız burası size ideal bir yer.
Nuray G28/05/2016 09:45:25

Beklentinin üzerinde   4.0

Berkay J
Çok huzur dolu ve keyif verici bir tatildi. Herkes o kadar ilgiliydi ki gerçekten çok memnun kaldım.Deniz ve kale manzaraları odama bayıldım. Dekorasyonu da oldukça başarılı. Eğer hava güzelse kesinlikle plajı deneyin derim. Deniz sıfır konumda olması mükemmel. Bu otele çok yüksek beklentiler ile gittim ve karşılığını da aldım. Otelin girişinde otantik bir hava var. Burası rüya gibi bir yer.
Berkay J06/02/2016 02:46:41