Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Natura Bafa  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Otel Natura Bafa
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından koruma altına alınan Bafa gölü kıyılarında yer alan, müşterilerine en iyi şekilde tatil yapma olanakları tanıyan Otel Natura Bafa, göl manzaralı odaları, bahçesi ve diğer ayrıcalıklarıyla en iyi şekilde dinlenmenize olanak tanımaya devam ediyor. Yılın 12 ayı hizmetlerinden yararlanabileceğiniz 3 yıldızlı tesis hizmetlerine sahip olan pansiyon, beklediğinizden daha iyi zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Sabahın erken saatlerinde, Ege yöresinin organik sebzeleri eşliğinde kahvaltı yapabilir, daha sonra göl manzaralı beldenin eşsiz mimarisini gezme ve görme imkanlarına sahip olabilirsiniz. Otel Natura Bafa’nın tüm odalarında, rahatlığınıza dair her şeyi bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Banyo, duş kombinasyonu, saç kurutma makinesi, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi hizmetleri bulunan otelde, zamanınızı değerlendirmek ve şehrin kalabalık yaşantısından uzak kalmak adına çok farklı ayrıcalıkları değerlendirebilirsiniz.
Yenilikleri, farklı tasarımı ve eşsiz hizmetleriyle müşterilerine en güzelini sunan Otel Natura Bafa, dilediğiniz zaman ailece tatil yapma olanaklarıyla yanınızda yer almaya devam edecek.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

sabah kahvaltısı organik olunca harika oluyordu.  5.0

Sencer T
Hep yüksek gövdeli otellerde tatil yaptık bu sefer farklılık olsun diye burayı araştırıp geldik. Yeşillik ve göl suyu gerçekten burada çok farklı ve ayrı duruyor. Konuklara muazzam bir ilgi ve sıcaklık var burada. Odaları biraz dardı ama temizdi. Yemekleri kayda değer güzellikte yapılıyor. Fakat sabah kahvaltısı organik olunca harika oluyordu.
Sencer T01/06/2016 10:38:05

Tamamen Doğal Tatil  5.0

Doğa K.
Daha önce bir göl çevresinde tatil yapmadığım için Otel Natural Bafa'yı tercih ettim. İş arkadaşlarımız ile birlikte gittiğimiz Otel Natura Bafa, deniz tatili dışında insada çok daha fazla huzur ve rahatlık katıyor. Sadece gezip dinlenebileceğiniz bir yer arıyorsanız şiddetle size Otel Natura Bafa'yı tercih ediyorum. Ağaçların serinliği altında, gölün durgun sularını seyretmenin verdiği huzuru ancak Otel Natura Bafa'ya gidince anlayabilirsiniz.
Doğa K.04/03/2016 10:19:47