Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Ormancılar  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Otel Ormancılar
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Yolunuzun Giresun’a düştüğü zamanlarda konaklama sorun yaşıyorsanız, özel avantajları ve güzel hizmetleriyle sıcak bir karşılamayla konuklarını karşılayan Otel Ormancılar’ın siz değerli konuklarına sunduğu hizmetlerden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Şehir merkezine yakın mesafede bulunan ve odalarında gerekli tüm araç ve gereçlerin yanı sıra, ücretsiz internet hizmeti, banyo, tuvalet ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz hizmetleri bulabilirsiniz.


Konaklama hizmetinden memnun kalacağınızdan emin olduğumuz Otel Ormancılar ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Zaten geldik gördük müşteriniz yok.   1.0

Bendeniz U
Sizler hayatımda gördüğüm en havalı adamlarsınız. Hayır merak ettiğim şu sizler paranızı nereden kazanıyorsunuz benden ondan bundan alıyorsunuz ama bizlere karşı bir artislik söz konusu. Yakın zamanda düşersiniz merak etmeyin. Zaten geldik gördük müşteriniz yok.
Bendeniz U22/06/2016 10:48:14

Ukalaca tavırlar  1.0

Cengiz F
Banyolarınız leş gibi.Biraz bakın belki müşteri memnun kalır.Odaya sipariş veriyoruz 1 yıl sonra gelir inşallah.Ya çok güzel otel eğer rezil olmak isterseniz tam adresi gelin olun.Televizyon çalışmadı çalışana söyledim yenisini mi koyalım gibi bir cevap aldım.Ukalaca tavırlar yazıklar olsun.Zaten bu lafın üzerine hemen çıkış yaptım.Ne çekicem bu herifleri gerek yok.
Cengiz F25/03/2016 06:37:27