Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Pembe Köşk  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Otel Pembe Köşk
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 140,00 ₺

Edremit Akçay’da bulunan Otel Pembe Köşk, siz ziyaretçilerini beklemektedir. Edremit’in en güzel körfezinin bulunduğu Akçay’da hizmet veren otelimiz 24 saat hizmet anlayışıyla var olmaktadır. Tüm personelin sizler için seferber olduğunu gördüğünüzde özel olduğunuzu hissedeceksiniz. Şehrin stresinden uzakta şirin mi şirin bir otelde muhteşem bir konaklama yaşamak isterseniz Otel Pembe Köşk sizlerle…

Yılın her ayında hizmet veren otelimizde sabah kahvaltıları 08.30 ila 11-00 arası açık büfe tarzı verilmektedir. Öğle yemeği tam pansiyon müşterilerimiz için ve akşam yemeği ise tüm müşterilerimiz için verilmektedir. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bu rahatlığa kısa sürede alışacak ve otelimizden gitmeyi hiç istemeyeceksiniz. Müşterilere özel ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Denenebilir  3.0

Ediz J
Burası tam bir hayal kırıklığı diyebilirim. Bu oteli tercih etmeden önce , civardaki otellere de bir göz atın derim. Kaldığım odada ki yatak hiç konforlu değildi hiç rahat edemedim. Küçük bir işletme, göze sevimli geliyor. Eğer buraya gelirseniz üst katlardaki odaları almanızı önermem. Özellikle restorandan hiç memnun kalmadım. Burada daha önceden rezervasyon yaptırılması şart.Denize sıfır olması memnun edici. Kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Şiddetle tavsiye edebileceğim tesislerden biri değil ama yine de gelinebilir.
Ediz J31/05/2016 15:16:13

Denemeye değer bir otel  3.0

Eda P
Temmuz ayında bu otelde 4 gün boyunca kaldım. Bazı şeylerden memnun kaldığım söylenemez. Restoranın biraz geliştirilmesi gerekiyor. Önceden rezervasyon yapılması gerekiyor. Uygun fiyatlı bir otel olması avantaj. Sağolsun Ümit Bey bizimle her konuda ilgilendi , kendisine teşekkür etmek istiyorum. Pansiyon oldukça hijyenikti ve her ayrıntı tek tek düşünülmüş. Denize sınıf konumda olması da güzel, istediğin zaman denize rahatlıkla girebiliyorsun.Tavsiye edebileceğim otellerden biri diyebilirim. Bence denemeye değer bir otel.
Eda P27/02/2016 21:08:00