Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çeşme Hotel Yeni Residence  Otel Puanı : 1 3 kişi yorum yapmış.

Çeşme Hotel Yeni Residence
%26 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Çeşme merkezinde keyfinizin istediği gibi bir konaklama hizmeti arayışı içinde iseniz sizlere de en güzel hizmet seçenekleriyle tatil günlerinizde eşlik edecek Çeşme Hotel Yeni Residence’i tercih edebilirsiniz. Yarım pansiyon hizmetlere sahip olan otelin denize olan yakınlığı, plaja olan mesafesini de düşündüğünüzde yaz aylarında beklediğinizden daha fazlasını elde edebileceğinizden emin olacaksınız. Tüm odalarında; banyo, duş malzemeleri, saç kurutma makinesi, televizyon, makyaj aynası ve ücretsiz Wi-Fi bulunan Çeşme Hotel Yeni Residence’in kendine ait yüzme havuzu, spa merkezi, fitness, spor salonu gibi alanları bulunmaktadır. Keyifli zamanların eşiğinde, güzel günler değerlendirmek için tercihleriniz arasına alabileceğiniz otelde zamanın nasıl geçtiğine anlam veremeyeceksiniz.
63 oda, 125 yatak kapasiteli olan Çeşme Hotel Yeni Residence 3 ve 4 kişilik odalara sahiptir. Talep doğrultusunda 5. Yatağın da verildiği otel konum olarak Çeşme merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Asla diyorum.  1.0

LErzan R
Tek kelime ile berbat. Sakın denemeyin pişman olup çıkarsınız verdiğiniz paraya da üzülürsünüz. Benden demesi sakın denemeyin. Gece geldik ama tam göremediğimiz için kaldık ve sabah ayrıldık hemen. Asla diyorum.
LErzan R16/06/2016 09:37:33

Temizlik yok burada hiç bir şey yok ve her şey sorunlu.  1.0

Ceren T
Odaları hatta otelin geneli çok sorunlu asla gelmeyin. Gece yorgun olduğum için eşimde vardı dayanamam diye burada gecelik konaklamak için kaldık ama berbat. Zaten bir gece dedik ses etmedik ama sakın gelmeyin. Temizlik yok burada hiç bir şey yok ve her şey sorunlu.
Ceren T16/06/2016 08:13:46

Tercih etmem bir daha ve tavsiyede etmem kimseye.  2.0

Asude D
Otel girişinde seçtiğimiz oda yerine başka oda verilmek istendi. Daha sonra hatalarını kabul ederek seçtiğimiz odayı verdiler. Odada banyo ve klima problemli ve ışığı dahi yanmıyordu. Yani oda yeni misafir için kontrol dahi edilmemiş.Fiyatına göre kalitesi bir otel.Ben bir müşteri olarak memnun kalmadım zaten kaldığım bazı otellerde aile sıcaklığını görmüştüm burada öyle bir şey yok.İlgisizlik önde geliyor.Tercih etmem bir daha ve tavsiyede etmem kimseye.
Asude D28/03/2016 07:15:04