Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Öyküm Butik Otel Sapanca  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Öyküm Butik Otel Sapanca
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Öyküm Butik Otel, yemyeşil bir cennetin arasında huzur bulacağınız, iş stresinden bir nebze de olsa uzaklaşıp kendinizi özel hissedeceğiniz bir oteldir. Sapanca’da büsbüyük bir bahçe içinde konumlanmış bit oteldir. İçeri de otantik bir şöminesi de vardır. Sevdiğiniz insanlar ile bu şöminenin başında romantik anlar yaşayıp, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtabilirsiniz. Öyküm Butik Otel 4 odaya sahiptir. Ama her şey müşteri memnuniyetine odaklıdır. Sabah uyandığınızda yeşilliklerin arasında, sabah kahvaltınızı yapabilir, sonra da ormanda yürüyüşe çıkarak bu harika atmosferin tadını çıkarabilirsiniz. 
Öyküm Butik Otel, deneyimli ve güvenilir işletmeci ve personelleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca bu otel konum olarak ta avantaj sağlamaktadır. Bolu ve İstanbul gibi şehirlere yakın bir mesafede yer alır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sapanca'nın en iyilerinden  3.0

Dilek N
Kızlarla beraber ilk defa Sapanca’ya gelmiştik. Doğa ile baş başa kalmak keyif verici bir şey,burada unutulmaz günler geçirdik. Konumundan de çok memnun kaldım, her yere yakın olması güzel bir şey. İşletme sahibi ilgili biri, ne zaman bir isteğimiz olsa anında yerine getirdiler, bu gerçekten çok memnun edici birşey. Yeşillikler içerisinde huzurlu bir tatil geçirdim, tekrardan gelmeyi istediğim tesislerden biri oldu burası. Ayrıca fiyat da oldukça uygun bence. Gelmeyen değecek güzellikte bir yer, Sapanca’nın en iyilerinden biri olduğunu düşünüyorum.
Dilek N27/06/2016 10:35:44

huzur burda  5.0

İrfan AKMEHMET
bu butik oteldeki meyve ağaçları doğa ile insanın baş başa kalması gerçekten harika güzel ağırlamarı güzel güleryüzlü birpersonel işletmeci olmaları gerçekten tatilimiz rüya gibi oldu.
İrfan AKMEHMET14/12/2014 10:50:58