Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Padok Premium Hotel and Stables  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Padok Premium Hotel and Stables
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 83,00 ₺

Otelimiz Gökova Körfezi'nde Akyaka Gökova'da yer almaktadır, toplamda 32 oda + 2 villa mevcuttur. Aynı zamanda tesiste Atlı Spor Kulübü vardır, 30'a yakın at olup ister profesyonel ister turistik açıdan binicilik faaliyetleri bulunmaktadır.  Tesis Marmaris'e 20 dakika, Akyaka Gökova ve denize sadece 3 dk, Dalaman Havalimanı'na 45 dk, Dalyan'a 45 dk ve Sarıgerme'ye 50 dakika uzaklıktadır.

Tesis içerisindeki aktiviteler: At binme (binicilik dersleri), doğa yürüyüşü, bisiklet kiralama, havuz, at bakım eğitimi Tesis dışında aktiviteler (5 km mesafede yer alan): Gokova Tekne turları, rüzgar ve uçurtma sörfü (kitesurf), deniz kanosu etkinliklerini yapabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Harika atmosfer var burada.   4.0

Emircan Hande
4 defa gittiğim ve gitmeye de devam edeceğim bir otel. Memnun olmadığım bir durumla henüz karşılaşmadım umarım da bundan sonraki ziyaretlerimde de karşılaşmam. Ne zaman gelsem daha da güzel oluyor burası. Doğa ile iç içe gelenleri bu yeşillikte karşılıyor. Harika atmosfer var burada.
Emircan Hande13/06/2016 13:54:53

Burun kıvırdım  5.0

Hacer Özdemir
Dışarıdan bakınca burada kalmam diye burun kıvırmıştım. Büyük baskılar sonucunda otelin içerisinde girdim ve çok büyük bir hata yaptığımı anladım. Her gün at beslemeye gittiğimi biliyorum. Balkondan bana bakan nehri izlemek beni yaşadığım streslerden uzaklaştırdı. Kumsal yürüyüşlerinden mahrum kalmadım çünkü otel çok yakındaydı. Kahvaltıları sanki benim damak tadıma göre hazırlanıyordu. İyi ki baskı kurulmuş üzerimde.
Hacer Özdemir20/03/2016 21:53:00