Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Pala's Premium Termal & Spa Center  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Pala's Premium Termal & Spa Center
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 78,00 ₺

Londra termal hem de içmece özelliği taşımaktadır. Palas Premium Termal Otel de sağlığınıza kavuşurken aynı zamanda dinlenmenin de keyfini yaşayacaksınız.

 Palas Premium Termal, Afyonun en büyük özelliklerinden biri olan kaynak sularının cennetidir. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız içmece ile birlikte gelen kaplıca şifasını en konforlu bir şekilde sizlere sunan ve yenilenmiş çalışan yapısıyla sizlere sunmaktayız. Odalarımızda internet, banyo, TV, fön makinesi, eşya dolabı, oda temizlik gibi hizmetlerimiz ve tesis genelinde ise, 24 saat açık ön büro, uyandırma servisi, sigara içilmeyen oda gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

modern, temiz ve konforlu bir otel.  4.0

Ayşe Ela D.
Eşimin senelik izni ülkenin genel durumu vesilesi ile kışa kaldı. Biz de kış günü ne yapsak diye düşünürken bize 3-4 saat mesafede olan Afyon’daki termal otelleri denemeye karar verdik. Bu oteli tercih etme nedenimiz kapalı havuzunun da bulunmasıydı. Daha önce adını bile duymadığımız bir otele gitmek tabi ki biraz riskliydi. Ama neyse ki sonu güzel biten bir hikaye oldu bizim için. Otelden çok memnun kaldık. Son derece temiz, modern ve konforlu bir otel. Açık büfe yemekleri çok fazla çeşit içeriyor. Özellikle salata çeşitleri benden tam puan aldı. Odaları da geniş ve ferah. Tek içimde kalan açık havuzuna girememek oldu. Bu nedenle en kısa zamanda bir de yaz için değerlendirmek istiyorum.
Ayşe Ela D.28/06/2016 20:23:18

Sağlıklı, şifalı sular  4.0

Seda Akargül
Suları sağlıklı ve çok şifalı. Açık büfe içerisinde sunulan zengin menü sayesinde tıka basa yemek yiyorsunuz. Hangi yemeğin tadına bakacağınızı şaşırıyorsunuz. Bazen odalarda bulunan koltuklarda uyuya kaldım.
Seda Akargül22/03/2016 12:12:16