Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Paloma Grida Resort & Spa  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Paloma Grida Resort & Spa
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 365,00 ₺

Akdeniz kıyısında konumlandırılmış olan Antalya Belek’te dilediğiniz gibi bir tatil yaparken şehirden uzak kalmanın keyfine varacaksınız. Antalya şehir merkezine yaklaşık olarak 45 KM mesafede yer alan tesisimiz, en iyi olanaklara sahip olup personelleriyle hizmet kalitesinin üst seviyesinde sizleri ağırlamaktadır.

Birinci sınıf hizmet kalitesi dahilinde hizmet sunan Paloma Grida Resort & Spa iki adet büyük yüzme havuzuna ev sahipliği yapmaktadır. Modern hizmet anlayışı ile ön plana çıkartarak ailece tatil yapmanın eşsiz keyfini yaşatmaktadır. 6 a la carte restaurant, Balık restaurant'ı Alarga, İtalyan restaurant'ı La Strada, Türk restaurant'ı Mangal, Çin restaurant'ı Dragon, Yunan restaurant'ı Plaka ve Fransız restaurant'ı Pierrot gibi hizmet ayrıcalıklarıyla ön plana çıkan tesisimiz, tatil günlerini dolu dolu yaşamanız adına sürekli yenilenmektedir.

Tesisimiz La Strada ve Mangal ve Restaurant hizmeti sunmaktadır. Dilerseniz Cafe A la turca hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Paloma Grida Resort & Spa hizmetleri arasında yer alan Zomm Bar, Pool Bar, Beach Club Bar , Bar Bianco ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...