Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Panorama Health Club Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Panorama Health Club Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 125,00 ₺

Sağlık kulübümüz içersinde spa merkezi, fitness salonu, aerobik ve plates salonları, sauna ve Türk hamamı gibi birçok aktivite bulunmaktadır. Sağlığı ve huzuru aynı anda bulabileceğiniz tesisimizde en özel sizsiniz. Odalarımızda klima sistemi, ortopedik yatak, konforlu mobilyalar, zeminlerde parke ve halı, ahşap eşya dolabı gibi hem doğal hem de ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler sizleri beklemektedir. 
Panorama Health Club Hotel olarak kurulduğumuz günden bu yana aynı hizmet kalitesi ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. İlk gün ki heyecanla sizlere hizmet veren tesisimizde muhteşem bir de bahçe bulunmaktadır. Panorama Health Club Hotel sabah kahvaltıları açık büfe şeklinde servis olur, dilerseniz kahvaltılarınızı odanıza çıkarma imkânına da sahipsiniz. Unutulmaz bir tatil için mutlaka rezervasyon yaptırın.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Resepsiyondaki arkadaşlar olukça yardımsever insanlar.  4.0

Urla12
Her şey güzelde balkonlar biraz küçük. Balkon haricinde tek kusur yok burada. 3 gece kaldım iş gereği gelmiştim ve bundan sonra gelince yine buradayım. Resepsiyondaki arkadaşlar olukça yardımsever insanlar.
Urla1225/05/2016 09:48:21

Havaalanına çok yakın bir otel.  4.0

Engin C.
İstanbul’ a geldiğimde havaalanına yakınlığı ile daha öncede kaldığım bu otelde kalıyorum. Kapalı çarşıya taksi ile on dakikada ulaşabiliyorsunuz. Otelin Marmara Denizine bakan manzarası da gerçekten görülmeye değer. Otelin odaları normal eşyalar ile döşeli ve temizdi. Ses yalıtımı iyi düzeyde yapılmış. İş ile ilgilenirken günün yorgunluğunu kapalı havuzda ve hamamda atabiliyordum. Otelde çalışanlar gayet duyarlı, her dakika resepsiyon görevlisine ulaşabiliyordum. Otelin sabah kahvaltısında açık büfe oluşu gerçekten iyi bir seçenek. Doyurucu kahvaltı ardından otelden çıkıyordum. Otelin civarında mağaza ve restoranlarda bulunuyor. En güzel yanı başta dediğim gibi havaalanına çok yakın oluşuydu. Verdiğim paranın karşılığını aldığım otel çalışanlarına teşekkür ederim.
Engin C.06/02/2016 14:04:14