Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Paradise Hotel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Paradise Hotel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 124,00 ₺

İstanbul’un tarihi yerlerine yakın olmak, istediğiniz gibi güzellikleri yerinde incelemek ve daha fazlasına sahip olmak için tercihleriniz arasına almanız gereken yerlerden biri de Paradise Hotel’dir. Tüm ihtişam ve güzelliklerin arasında yer alan otel, Sirkeci tren garına ulaşım imkanları, Taksim Meydanı, Gezi parkı, İstiklal Caddesine yürüme olanaklarıyla siz değerli misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor. Otelin tüm odalarında; özel banyo, duş kombinasyonu, saç kurutma makinesi, televizyon ve ücretsiz wireless bağlantısı bulunmaktadır. Aradığınızdan daha fazlasını elde edebileceğiniz Paradise Hotel ile keyifli zamanlar geçirmenin güzelliklerine sahip olacaksınız. 
Yenilikleri, oda hizmetleri, 24 saat resepsiyon hizmeti ve daha fazlasıyla yılın 12 ayı yararlanabileceğiniz Paradise Hotel Atatürk Havaalanına 20 KM. mesafede yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel anılarımız oldu  3.0

Fadime U.
Kız arkadaşımla neşeli zamanlar geçirmek için plan yaptık. İlk olarak planımız İzmir'di ama web te otel ararken paradise otele denk geldik. Saten İstanbul ile aramız 3 saat 4 gün tatil yaptık. Aslın da yapmadık sadece gezdik ama olsun otel temizliğe önem veriyor olması güzel banyoda saç kurutma makinesi olması güzel çok kaliteli bir otel değil eşyalar orta düzey ama yine de memnun kaldık. Güzel anılarımız oldu.
Fadime U.19/03/2016 23:11:41