Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Park 156 Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Park 156 Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 194,00 ₺

İstanbul Kartal’a tatil ya da iş amaçlı gelmeyi düşünüyorsunuz ve kalacağınız yerin iş merkezlerine yakın olmasını istiyorsunuz o halde Park 156 Hotel sizin için biçilmiş kaftan diyoruz. Otelin sahile yakın oluşu büyük avantaj Bağdat Caddesi’ni sahil yolu boyunca turlayarak alış veriş ve eğlence merkezlerine gidebilirsiniz. Park 156 Hotel son derece temizdir, personelinin güler yüzlü ve nazik olması da sizi ayrıca memnun eder. Dilerseniz otelin düzenlenmiş bahçesinde keyifli yürüyüşler yapabilirsiniz. Park 156 Hotel’in odaları geniş konforlu ve rahattır, ayrıca odalardaki düzenleme ile kendinizi ev rahatlığında hissedebilirsiniz. Ayrıca sıcak su, özel banyo, mini bar, klima, uydu yayını, televizyon, internet bulunmaktadır. Güne açık büfe güzel bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İş gezileri için ideal  4.0

Atakan N
İş arkadaşlarım ile beraber burada 4 gün boyunca konaklamıştık. Burası genellikle iş seyahatleri için tercih edilen bir tesis tamamen tavsiye üzerine burada konakladım. Gerçekten dedikleri kadar güzel bir tesismiş. Yemeklerin lezzetinden oda servis hizmetine kadar her şeyçok iyi. Başarılıbir otel,bence tercih edilebilir. Artık iş toplantıları için İstanbul’a geldiğimde hep bu oteli tercih edeceğim.
Atakan N29/05/2016 17:51:30

Başarılı hizmet  4.0

İslam B
Her yere yakın mesafede olması sebebi ile tercih edebileceğim bir oteldi. Kartal sahil yolun da yer alıyor ve her yere ulaşım kolaylığı var.İlk başlarda otel seçme konusunda kararsız kalmıştım. Okuduğum iyi yorumlar üzerine burada kalmaya karar verdim, iyi ki de tercih etmişim diyorum. Gerçekten en çok memnun kaldığım otellerden biri oldu. Otel biraz gözünüze eski gözükebilir ama yine de oldukça konforlu. Açık hava organizasyonları için tercih edilebilir bir yer bence. Önümüzde ki yaz sezonunda nişanımı burada yapmayı düşünüyorum. Bu otel için uyarabileceğim tek nokta sunumun biraz daha özenli ve gösterişli yapılması. Kahvaltılar da oldukça lezzetli, hepsini severek yedim. Verdiğimiz fiyata göre hizmet kalitesi de oldukça başarılıydı.
İslam B22/02/2016 23:28:22