Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Parla Viens Suites  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Parla Viens Suites
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 180,00 ₺

Parla Viens Suites, İstanbul kent merkezine 45 dakika uzaklıktaki Darıca'da 3 ayrı villadan oluşan bir küçük bir komplekstir. Toplamda 10 odasıyla misafirlerini ağırlayan Parla Viens Suite'in king/superior/deluxe suit oda seçenekleri bulunmaktadır. İhtişamlı ve şık bir şekilde dekore edilmiş odalarında kendinizi bir masal diyarında hissetmeniz mümkün. Restoranında kahvaltı açık büfe olarak servis edilmektedir. Yazın havuzunda, kışın kış bahçesinde keyifli vakit geçireceğiniz Parla Viens Suites, dört mevsim yıl boyunca hizmet vermektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tek dostumu klima :)  4.0

Nehir U
İnternette görüp yorumları da okuyunca gitmeye karar verdiğimizde bu kadar hoş bir yerle karşılaşacağımızı bilmiyorduk gerçekten.Temiz ve ferah odaları az ama öz yemekleri, sakin ve doğal konumu kısa tatilimizi zevkle geçirmemizi sağladı. Odamızda gereken her şey vardı ve sorunsuzdu. Özellikle yazın olduğu için klima bizlere iyi arkadaşlık etti :)
Nehir U23/06/2016 11:26:22

Hem temiz hemde çok sakin ve huzur dolu mekan.  4.0

Büşra F
Odaları temiz, banyosu güzel. Sıcak su her daim var. Güzel şık bir otel. Ben beğendim.Yeşillik ve doğa ile iç içe 3 gün geçirdim.Belki de hayatımın en sakin günleri bunlardı.Karım yeşilliğe aşıktır gerçekten.Bize çok iyi geldi herkese tavsiye ederim.Hem temiz hemde çok sakin ve huzur dolu mekan.
Büşra F25/03/2016 12:06:33