Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Patulya Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Patulya Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 70,00 ₺

Karadeniz’in en güzel yönü, mavi ile yeşilin buluşmasıdır. Yerli ve yabancı turistlerin bu manzaradan en iyi şekilde yararlanmak isteyenler Rize Ardeşen ilçesini tercih ederler. Tabi ki tatil yapmak isteyenlerin en iyi şekilde yararlanabilecekleri hizmetleri elde etmeleri de gerekiyor. Patulya Hotel ile tüm Karadeniz güzelliklerini bir arada yaşayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Fırtına nehrini izlemek, doğanın cıvıltısını dinlemek yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmak için yeterli olacaktır. Manzarası, otel hizmetleri, yöresel lezzetleri ve daha fazlasıyla tatilinizde vazgeçilmeziniz olacak Patulya Hotel ayrıcalıklarını değerlendirmek, Rize güzellik ve doğallığı içinde tatil yapmak, ailenizle bir arada zaman geçirmek için hayatınızın en güzel tatilini yaşamanıza sebep olacaktır. Yılın 12 ayı faydalanabileceğiniz Patulya Hotel imkânlarından yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

hizmet yemek temizlik 10 numara.  4.0

İrfan AKMEHMET
Cok guzel horon oynamayı ogretiyorlar.hic bilmeyen 50 kisiyi ayni anda oynatabiliyorlar.hitap yetenekleri guzel ve insancil :)) inanamiyorum horon teptim
İrfan AKMEHMET12/10/2014 10:50:50