Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Perili Köşk Butik Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Perili Köşk Butik Otel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 286,00 ₺

Adındaki küçük nüansın ilk etapta insanı durduran çarpıcı etkisini peri masalındaki bir adres olduğunu gösterdiği anda unutturan Perili Köşk Butik Otel Heybeliada Otelleri arasında yer alıyor. Adadaki feribot iskelesine oldukça yakın konumu ve dolayısı ile ada merkezine de hakim lokasyonu sayesinde de sıklıkta tercih edilen bu tesisin konaklama bedeli de oldukça uygun seviyelerde.
Perili Köşk Butik Otel kendi romantik hikayenizi yazmak için en uygun adreslerden biri. Deniz ile aranıza kimsenin girmediği arada sırada çam ağaçlarının iğneli yaprakları ve mis gibi kokularının seyrinize eşlik ettiği bu otelde 8 tane konaklama birimi bulunuyor. Bünyesinde restoran, akşamları canlı müzik ezgilerinin duyulduğu bir terası bulunan 3 yıldızlı bu tesisin gece ışıklandırmasının da görülmeye değer güzellikler sunduğunun altını çizelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fiyat abartı olmuş  2.0

Sedef G
Tamam her şey mükemmel hatta harika ötesi ama bu fiyatları hak edecek kadar değilsiniz. Abartmışsınız bence biraz fiyat konusunda düşürün diyorum. Daha güzel yerler var ama fiyatları bu kadar değil. Bu konuda ben memnun kalmadım.
Sedef G22/06/2016 10:15:31

Kendinize bu fırsatı tanıyın  5.0

Ahmet Aynur G
2 gece konakladık eşimle.Özellikle tavsiye üzerine kafa dinlemek için geldik.Anlatılandan daha güzelmiş gerçekten.Odalar yeşilliğe bakan taraftaydı geceleri izlemek için harikaydı.Karımla sanki yeniden evlenmiş gibi olduk.Gelirken biraz şüphem vardı ama kaldıktan sonra tamamen düşüncelerimiz değişti.Hayatınızda güzel bir şey yapmak istiyorsanız karınızla kendinize böyle bir yerde bir tatil fırsatı verin.İnanın pişman olmayacaksınız.
Ahmet Aynur G24/03/2016 14:54:17