Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Perimasalı Cave Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Perimasalı Cave Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 330,00 ₺

1858 yılında inşa edilmiş ve aslı korunarak restore edilmiş bu taş otel size doyumsuz ve unutulmaz bir Kapadokya tatili yaşatıyor. Mustafpaşa'daki bir tepede yer alan bu eşsiz otele tarihi bir konak ev sahipliği yapmaktadır. Otel, Kapadokya'nın muhteşem manzaralarını sunmaktadır. Erciyes Dağı, Hasandağı ve Güllüdağ'ın püskürttüğü lav ve tüflerinin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca rüzgâr, yağmur ve erozyon etkisiyle şekillendirdiği peribacaları diyarı ve bu diyarda size gerçek peri masalını yaşatacak konforuyla Perimasalı Cave Hotel. Odalarında otantik bir atmosfer bulacağınız bu taş otelde klima, uydu yayını, internet bağlantısı, TV, sıcak su ve konforlu bir banyo da sizleri bekliyor. 24 saat ön büro hizmeti veren Perimasalı Cave Hotel tur masasıyla da gezilerinizi rahat yapmanızı sağlıyor. Huzurla ve keyifle geçireceğiniz bir gecenin ardından Perimasalı Cave Hotel farkıyla açık büfe bir sabah kahvaltısıyla güne başlayıp, manzara eşliğinde kahvenizi yudumlayarak anın tadını çıkarırsınız...

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sizler otelcilik nedir çözmüş kişilersiniz.  4.0

Musa Z
Muhteşem manzarası kaliteli odaları ve en önemlisi girdiğimiz andan çıktığımız ana kadar güler yüzünü ilgisini bizden hiç eksik etmeyen Arzu Hanım'a çok teşekkür ederiz. Sizler müthiş insanlarsınız. Daha önce kaldığım yerlerde de ilgi vardı ama burası daha farklı geldi bize. Eşimle memnun olarak 1 hafta kaldık ve tek sorunla karşılaşmadık. Sizler otelcilik nedir çözmüş kişilersiniz.
Musa Z08/06/2016 08:49:54

masal gibi bir tatildi  5.0

Narin G.
İşlerimi zar zor ayarlayıp 3 günlüğüne tatile çıkmak istedim ve internette burayı görünce rezervasyonumu yaptırdım. Tek başıma gezmeyi severim ben, kimseye bağlı olmadan canım ne isterse onu yaparım. Buranında adını görünce dedim peri benim masalımı da kendim yazayım diye bu oteli seçtim ve harikaydı gerçekten. Karşılamalarından otelden ayrılışıma kadar son derece özenli davrandılar. Odaları derseniz mükemmeldi. Benim için gerçekten masal gibi geçen 3 gün oldu. Otelin manzarası da harikaydı. Bu enfes görüntüde otelin verdiği kahvaltıyı yaparak da mutluğumu iki katına çıkarmıştım. Yine yolum düşerse buralara bu otelde kalırım mutlaka.
Narin G.20/03/2016 12:32:38