Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Petro Club Tatil Köyü  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Petro Club Tatil Köyü
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 91,00 ₺

Abant dönüşünden 3. km. mesafede, bulunan, 61 adet apart, 60 adet standart odadan oluşan Petro Club Tatil Köyü, 334 yataklı bir tesis. Otelde bulunan üç ayrı boyutta çim saha sporculara da hizmet vermektedir.
Odalarında konukların ihtiyaçlarına yönelik, banyo tuvaleti, televizyon, minibarı, fön makinesi mevcut olup, uydu yayını da var. Apartlarda buzdolabı, mutfak gereçleri de bulunmaktadır.
Merkezi ısıtma ile ısıtılan Petro Club Tatil Köyü 'nde market, oyun odası, tv odası da mevcut olup, kahvaltı, yarım ve tam pansiyon konaklama imkanları bulunuyor.
Petro Club Tatil Köyü'nde bilardo, masa tenisi, mini futbol, gibi sportif aktivitelerin yanı sıra, 300 kişilik, tepegöz, beyaz tahta, perde, slide projektör, flipchart, ses sistemi gibi donanımları olan 3 adet toplantı odası
da bulunuyor.
Bahçesi, otoparkı bulunan Petro Club Tatil Köyü ayrıca konuklarına, ek yatak, uyandırma servisi gibi hizmetler de vermekte olup hayvan dostu bir tesis.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Lezzetli yemekler  3.0

Hilal Ş
Her yıl düzenli olarak gittiğim yerlerden biri burası. Kaliteli bir tesis olduğu için tercih ediyorum ve personellerin hepsi müşterisine karşı çok ilgili davranıyor. Yürüyüş alanlarının olması da ayrı bir güzel, akşam yemeklerinden sonra yapmaktan keyif aldığım şeylerden biri de tesis çevresinde eşim ile beraber yürümek oluyor: Restoranları da denemenizi tavsiye ederim, yemeklerin hepsi birbirinden lezzetli ve denemeye değer lezzetler. Ağustosun sonunda izine çıkmayı düşünüyorum ve tabi kitekrardan tercihimi bu otelden yana kullanacağım.
Hilal Ş21/06/2016 16:32:33

doğal cennetin kucağında.  4.0

Sarper Ç.
Ankara gibi büyük bir şehirde yaşayan bir aile olarak nefes almak ve doğasında huzur bulmak için sıkça gittiğimiz bir yer. Bu güne kadar hem oda hem de apart seçeneklerini denedik. Her mevsimde farklı bir güzellikle karşınıza çıkan bir doğaya sahip. Ama biz küçük çocuklarımız olduğundan genelde ilkbahar aylarını tercih ediyoruz. Böylelikle doğadaki uyanışı görme fırsatımız oluyor. Tesis olarak yeniliklere oldukça açık ve kendini sürekli geliştiren bir otel. Bu anlamda yöneticilerini tebrik ediyorum. Çünkü otele yatırım yaparak konukların konforunu ne kadar önemsediklerini gösteriyorlar. Yarım pansiyon ve tam pansiyon seçenekleri mevcut. Biz genelde tam pansiyonu tercih ediyoruz. Böylesi bizim için daha rahat oluyor. Her anlamda oldukça başarılı bir tesis. Gitmek isteyenler için önerebileceğim bir yer.
Sarper Ç.18/03/2016 02:22:52