Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Pia Bella Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Pia Bella Otel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Tüm doğal güzellikleriyle, tatil keyfinde elde etmek istediğiniz ayrıcalıkları siz değerli konuklarına sunan Pia Bella Otel, Girne Yat limanına 15 dakikalık yürüme mesafesinde hizmetin en ayrıcalıklısını sunuyor. Mükemmel konforu, rahat yatakları ve geniş hizmet alanlarıyla elde etmek istediğinizden çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz otelin kendine ait, yüzme havuzu, çocuklar için ayrılmış eğlence alanında çocuk yüzme havuzu bulunmaktadır. Masaj salonu, futbol sahası, dart eğlence mekanlarının da yer aldığı Pia Bella Otel’de restoranında öğlen ve akşam yemeklerinin lezzetlerini tadabilirsiniz.

En güzel imkanlarıyla sizleri de bekleyen Pia Bella Otel, Bellapais Manastırına 3 Km. Girne kalesine 15 dakikalık mesafededir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

bakım bakım bakım.  3.0

Tuğcan A.
Bu oteli kesinlikle personel ayakta tutuyor. çünkü otel gerçekten çok eski ve tüm mobilyalar yıpranmış. kahvaltı ve yemekler güzel fakat otelde genel olarak bir bakımsızlık hali hakim. temizlikten bahsetmiyorum, çünkü o düzenli olarak yapılıyor. sanki batmaya terkedilmiş bir gemi gibi, yatırım yapılmıyor. oysa ki bu personel ve şöyle bir tadilatla o civarın en gözde oteli olabilir. bir de odalarda internet olmaması bu zamanda büyük bir eksiklik.
Tuğcan A.22/06/2016 23:08:00

Hizmet vermek gelenleri memnun etmek için 5 dakika durmuyorlar.  3.0

Aymar De
Merkeze yakın bir konumda.Fakat çok memnun kaldığım söylenemez.Eşyalar eski,bina eski artık yenilenme zamanı gelmiş.Duvarlar çok ses geçiriyor.Yan dairede kalan kişinin sesi tamamen odamdan duyuluyordu.Rahatsız olduk çünkü bizimki de gidiyordur.Otelin güzelce yeniden inşa edilmesi lazım.Bu şekilde çokta sağlıklı değil.Burayı kurtaran zaten çalışan personel.Hizmet vermek gelenleri memnun etmek için 5 dakika durmuyorlar.
Aymar De23/03/2016 14:36:32