Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Piraziz Park Otel Giresun  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Piraziz Park Otel Giresun
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 125,00 ₺

Yaz aylarında Karadeniz güzelliğini yaşamak isteyenler için en özel imkânlarla hizmet veren Piraziz Park Otel Ordu illeri arasında hizmet sunmaktadır. Kaliteli bir tatil isteyenler için en güzel olanakları sunan Piraziz Park Otel Giresun, 1,200 metrekarelik plaj alanıyla da denizin mavisinin keyfini çıkartmanızı sağlıyor.


Hizmetlerinden yararlanırken, yılın tüm yorgunluk ve stresini üzerinizden atabileceğiniz ayrıcalıklı hizmetlerini de değerlendirerek en iyisine sahip olabilirsiniz. Piraziz Park Otel Giresun ile dinlenme ve tatil yapmanın keyfini yakalamak için erken rezervasyon hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz. 3 yıldızlı tesis ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz. Tek kişilik(Single), İki kişilik(Double), Üç kişilik(Triple) 36 Oda ve 8 Suit Oda; 100 yataklık kapasitesi, 400 kişilik restoran hizmetlerini sunan Piraziz Park Otel Giresun’dan yararlanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Dinleyin kafanızı gidin.  4.0

Burcu H
Restoranınız harika gerçekten hem temizdi hemde yemek lezzetiniz muhteşem. Genel olarak ortak alanlardan odalarınızın ferahlığı olsun temizliği olsun gayet güzeldi. 3 gecelik kaldım ama doyamadım desem yeridir. Hem iş hemde tatil amaçlı olacak yerlerden birisi burası. Tavsiye ederim.
Burcu H22/06/2016 10:50:23

Genel olarak hizmet ve kalite iyi.  4.0

Fatih N
Karadeniz candır can.Hem kaldığımız otel güzeldi hemde etrafı.Yeşillik içinçok güzel bir yere kurulmuş mekanda 7 gün kaldık.Annem,babam,eşim ve ben.Gerçi annem ile eşim arasında gelin kaynana didişmesi oldu ama olsun:)İkisi de şeker gibi maşallah.Güzel bir tatil yaptık sabahları özellikle temiz havada yürüyüş bana ve eşime iyi geldi.Babam sadece yemekleri biraz beğenmedi dışarıda yemek zorunda kaldı.Annem taştan yumuşak ne olsa yer:)Genel olarak hizmet ve kalite iyi.
Fatih N25/03/2016 06:39:55