Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Polat Hotel   Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Polat Hotel
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 55,00 ₺

Afyon otogara 1 km mesafede bulunan Polat Hotel Yozgat, Ulu Camiye de 1.5 km uzaklıktadır. Temi, nezih ve dinlendirici bir ortam arıyorsanız Polat Hotel de kendinizi bulacaksınız. Açık terasında Afyon’un manzarasını, kalesini ve camilerini seyredebilir, bir kahve eşliğinde günün tadını çıkarabilirsiniz.

 Polat Hotel Yozgat ayrıcalığında yaşayacağınız oda olanaklarımız; ücretsiz internet, mini bar, TV, bazı odalarda balkon, 24 saat kesintisiz ön büro hizmetleridir. Ayrıca döviz alım sayım bürosu, bagaj emaneti, çamaşırhane gibi olanaklarımız da sizlerin hizmetine sunulmuştur. Afyona geldiyseniz Polat Hotel ’e uğramadan ve bükmelerimiz ile sucuk dönerimizin tadına bakmadan asla dönmeyin. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

köklü bir reformla belki bir ihtimal...  2.0

Cemile T.
Otel mi? Yok canım daha çok hastane odası sanki. Düzen, yerleşim, huzur, konfor kocaman bir “0”. Vaktim çok kısıtlı olduğu ve konaklama sürem kısa olduğu için başka yer aramadım. Yoksa inanın kalmak istemezdim. Oda üzerine yürüyor neredeyse insanın, öyle bunaltıcı. Personele lafım yok ama her şey personelin gülen yüzü ile bitmiyor. Bazı yerler personelin iyiliğine rağmen çekilmiyor. Burası işte o yerlerden biri. En kısa zamanda dekorasyonda temizliğe gidilmeli. Kahvaltısı da klasik kahvaltı bu arada. Ben bir daha gitmem sizi bilemem.
Cemile T.28/06/2016 09:23:31

Çok büyük eksiklikler  1.0

İnci Çınar
Odanın ortasında lavabo mantığını çözemedim. Bir odaya bir kaç eşya atıp otel oluşturmaya çalışmışsınız. Çok büyük eksiklikleriniz var değil 55 TL 1 Tl bile bir daha asla vermem.
İnci Çınar22/03/2016 10:46:22