Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Posta Han Konuk Evi  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Posta Han Konuk Evi
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 180,00 ₺

Alaçatı’nın Arnavut kaldırımlı dar sokağında tarih ve yaşanmışlık kokan görüntüsü soğuk taş ama içi sıcacık sevgi dolu bir ev sahibi Posta Han Konuk Evi. Yunanistan’dan mübadele zamanı 1922 yılında gelip alaçatı’ya yerleşmiş bir ailenin ve postacılık yaptığı için posta han lakabının verildiği torunlarının da o yaşanmışlık dolu evi bir konukevine çevirip sıcak misafirperverlikleriyle konuklarının ağırlaması ve böylelikle Posta Han Konuk Evi’nin ortaya çıkması. Merkezdeki konumuyla Alaçatı keyfini rahatlıkla yaşayacağınız ve her yere rahatlıkla ulaşacağınız Posta Han Konuk Evi sunduğu eşsiz lezzetlerle de 365 gün misafirlerini ağırlamaktadır. Odalarında mini buzdolabı, klima, TV, sıcak su ve banyo bulunan Posta Han Konuk Evi Kahvaltıda sunduğu harika ege lezzetleri, akşamüstü denizden yorgun gelince Boşnak böreği ve 5 çayıyla sizi beklemektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bizler mutlu ayrıldık  4.0

Nesim A
Güzel ve sessizdi. Bu kadar temiz ve sessiz olacağını hiç düşünmemiştim doğrusu. Fakat dışarıdan göründüğü gibi değil içine girince daha farklı geliyor her şey. güzeldi en azından beni ve eşimi mutlu etmeye yetti.
Nesim A16/06/2016 11:46:38

Mutlu ve huzurlu ayrıldık  4.0

İlkay Y.
Muhteşem bir ev sahibi, konuk severliği ve nezaketi en üst seviyede, kahvaltısına bayıldık. Her gün değişik olarak yöresel ürünler sunuluyor akşam yemeğin de de aynı şekilde mantık yürütülmüş. Bu çok hoşumuza gitti daha önce tatmadığım değişik yemekleri yemefırsatım oldu ve hepsini ayrı ayrı beğendim. Otel de sizi rahat ettirmek için olağan üstü efor sarf ediyorlar. Tüm çalışan personele ve sahibine bizi mutlu ettikleri için teşekkür ediyorum.
İlkay Y.22/03/2016 11:47:05