Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Quarante Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Quarante Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Ayazma plajına 6,7 km mesafede bulunan Quarante Hotel sizleri hayallerinize kavuşturuyor. Geyikli Feribot iskelesine 350 metre mesafede bulunan otelimizde sizlerin tam da istediği müthiş tatil fırsatı ayağınıza geliyor. Restore edilmiş bir Rum evi olan otelimiz 140 yıllık bir yapıdır. Meryem Ana kilisesi karşısında ve Bozcaada’nın merkezinde yer alan Quarante Hotel muhteşem bir bahçeye sahiptir. 
Günlük ve taptaze besinlerden oluşan mükellef bir kahvaltı her sabah sizleri beklemektedir. Yazın serin kışınsa sıcak olabilen odalarda sizler her zaman en özelsiniz. Organik reçeller, zeytinyağlarıyla bezenmiş kahvaltıların başından kalkmayı istemeyeceksiniz. Deniz ürünleri restoranımızda birbirinden lezzetleri tüm deniz mahsullerinden oluşan menüler sizlerle buluşmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

balkonsuz odalar var, balkonlu istemenizi öneririm.  4.0

Durdane F
Dün sabah çıkış yaptık. Personel çok ilgili ve güler yüzlü, odalar muhteşem, dekorasyon ve konsept olağanüstü, müze şeklinde sergilenen çapalar, oklar çok güzeldi. Odalardaki saç kremine bayıldım, odalar çok geniş, havadar, banyo bir harika, balkonlu ve balkonsuz odalar var, balkonlu istemenizi öneririm.
Durdane F27/03/2016 07:47:20

Tarihi bir rum evinde unutulmaz bir tatil.  4.0

Aliye S.
Adanın en güzel otellerinden biri olduğunuzu söyleyebilirim. Otelin bulunduğu binanın hikayesini sizden dinlemek ise bir ayrıcalıktı. Bize gösterdiğiniz ilgi ve alaka karşısında mutluluktan havalara uçuyorduk. Bazı şeylerin para ile yapılamayacağının en büyük göstergesiydiniz. Odaların tertemiz ve bakımlı oluşu gerçekten çok mutlu etti bizi. Servis ettiğiniz kahvaltıdaki reçeller efsane güzellikteydi. Otelin denize yakın oluşu da bir avantaj sayılır. Ama tüm imkanları güzel yapan sizin o kocaman yüreğiniz aslında. Tekrar bu tarihi Rum evinde kalarak bir tatil yaşamayı hasretle bekliyorum.
Aliye S.25/03/2016 18:04:30