Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Queen Residence  Otel Puanı : 2 1 kişi yorum yapmış.

Queen Residence
%40 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 326,00 ₺

İstanbul’un trafik sıkıntısı, kalabalık ve gürültüsünden uzakta bir yerde konaklamak ve tüm bu rahatlıklarla birlikte merkezi yerlere de yakın bir mesafede yer almak istediğinizde Queen Residence’i tercih edebilirsiniz. İstanbul Esenyurt’da müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunan, konaklamada rahatlıkları adına en iyi ayrıcalıklarla çözüm getiren Resindece, merkezi yerlere, alışveriş merkezlerine ve ulaşım açısından tercih edebileceğiniz otobüs ve minibüs duraklarına yürüme mesafesinde yer almaktadır. İşlerinizi yaptıktan sonra dönebileceğiniz Queen Residence’de eğlence adına da farklı etkinlikleri değerlendirebilirsiniz. Tenis, masa tenisi, bilardo salonu alanlarına sahip olan oteldin tüm odalarında; özel banyo, mutfak, minibar, mikro dalga fırın, mini buzdolabı, düz ekran televizyon ve tesisin tüm alanlarında kullanabileceğiniz ücretsiz Wi-Fi bağlantısı bulunmaktadır. Zamanı değerlendirmek, ayrıcalıklara sahip olmak ve daha fazlasına ulaşmak için tercihleriniz arasına almanızı öneriyoruz.
Modern tasarımlara ve eşsiz hizmet anlayışına sahip olan Queen Residence, Atatürk Havaalanına 18 KM. uzaklıkta yer alıp, Esenler Otobüs Terminaline 25 KM. mesafededir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fiyat baya baya abartılı  2.0

Ahmet Ali R
Ben kalmadım ama kalan arkadaşım yorumladı bana.Her şeyin güzel olduğunu ama fiyat konusunda aşırı yüksek olduğunu söyledi.Biraz inceledim de evet görüntü harika ama gerçekten fiyatı abartmışlar.Nerede olursan ol tamam hizmetinin karşılığını alacaksın ama böyle değil.Sadece zengin kesimler gelebilir.Orta halliler asla.
Ahmet Ali R18/03/2016 18:21:31