Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Raos Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Raos Pansiyon
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

İstanbul’un farklı noktalarından kalkan feribot ile yarım saat gibi kısa bir sürede ayak basacağınız Büyükada feribot iskelesine yalnızca beş dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Raos Pansiyon ada hayatını deneyimlemek isteyen misafirlerini bekliyor. Eşsiz lokasyonu sayesinde çarşıya, alışveriş noktalarına, kafe, bar ve restoran gibi lezzet noktalarına da oldukça yakın mesafede yer alan pansiyon uygun fiyat garantisi ile de göz dolduruyor. 
Sadece 4 konaklama birimi bulunan Raos Pansiyon bu yüzden erken rezervasyon konusunda konuklarını uyarıyor. Özellikle bahar ve yaz mevsiminde nüfusun ciddi oranda arttığı adadaki bu eşsiz köşede misafir olmak için yerinizi şimdiden ayırtmakta fayda var. Düz ekran televizyon, klima ve 24 saat sıcak su gibi konaklama esnasında gerekli olan tüm detayların mevcut olduğu tesiste ücretsiz wi-fi bağlantısının da mümkün olduğunu ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İlgili personel candır  4.0

Ali Rıfat Gitti
Hayatımda yaptığım en kısa ve en güzel tatildi. Kafa dinlemek için geldiğim bu otelde yeterince dinlendim ve pozitif oldum. Zamanım yoktu yoksa daha da kalırdım. Hem temiz hemde ilgili personel var. ayrıca yemekleri çok güzeldi bu arada.
Ali Rıfat Gitti06/06/2016 14:33:12

çok rahattı  4.0

Berrak K.
Hayatımın ne güzel tatillerinden bir tanesiydi bu tatil. Öyle güzel zaman geçirdim ki, 4 gün kalmama rağmen doyamadım. İstanbul’dan vapura binmek ve o mis gibi havada deniz yolculuğu yapmak bile insanı rahatlatıyor. Hele o adaların doğa ile iç içe oluşunu düşünmek bile huzur verirken, orada dolu dolu dört gün geçirmek anlatılamaz bile. Bu pansiyon için önceden rezervasyon yaptırmıştım ben. Oda sayısı az ve çok rahat bir yerdi. Keyifli bir şekilde kaldım ben. Temiz ve aile sıcaklığına sundu bize. Konumu çok iyiydi. Adanın merkezine yakın restoranlara da yakın bir yer. Çok lezzetli yemekler yiyebileceğiniz yerler var.
Berrak K.14/03/2016 18:21:32