Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Rental House Bakırköy VIP  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Rental House Bakırköy VIP
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 157,00 ₺

Atatürk Havalimanı ve CNR Expo Fuar merkezine oldukça yakın bir mesafede bulunan Rental House Bakırköy VIP bünyesinde 20 adet konaklama birimi bulunmaktadır. Semtin ünlü alışveriş noktalarına yürüme mesafesinde yer alan otel ile Atatürk Havalimanı arasındaki uzaklık da araba ile on dakikadan daha kısadır. 
Birbirinden farklı tarzlarda döşenmiş odalarının bazılarından şehrin silüetinin izlendiği Rental House Bakırköy VIP bünyesindeki bazı odalarda ise ocak ve buzdolabı gibi ek ekipmanlara yer verilmiş. Bu yüzden tesiste konaklamak için başvurduğunuzda tercihlerinizi belirtmeniz de fayda var. Tamamı ses ve ısı yalıtımlı odalarından ücretsiz internet bağlantısının mümkün olduğu otelin görülmeye değer manzaraları gözler önüne seren Ataköy Yat Limanına da yürüme mesafesinde olduğunu ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

unutulmaz bir tatildi.  4.0

Beril Ah K.
Fuar döneminde gitmiştim ve ağustos ortasındaydı 3 gece kaldim bir günü iş diğer iki günü gezmek icin hava limanına cok yakin araçla odanızı farklı iki konum arasından siz belirterek seçiyorsunuz ben İstanbul siluetini tercih ettim fuara yakin ve islerimi kolaylıkla halledip kendime zaman ayırmak cok iyi oldu benim icin odalar temiz ve modern dizayn edilmiş ihtiyaçlarınız düşünülmüş. Alışveriş merkezlerine kısa mesafede ve dilediğiniz gibi gezerek alışveriş yapabilirsiniz çevreyi dolasa bilirsiniz Ataköy yat limanına yürüme mesafesinde ben cok memnun kaldım herşey iyiydi hem işlerim güzel gitti hemde tatilim cok iyiydi herşey için teşekkür ederim tüm personele ve yönetime.
Beril Ah K.16/03/2016 13:14:46