Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Riva Reşatbey Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Riva Reşatbey Otel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 147,00 ₺


Adana arkeoloji müzesine 400 metre mesafede yer alan ve havalimanı ve terminal gibi yerlere çok yakın mesafede bulunan Riva Reşatbey Otel açık bronz tonlarda döşenmiş, geniş pencerelere sahip oldukça şık odaları ile sadece iş değil şehri tatil amaçlı ziyaret eden konuklarını da bekliyor. Gerek mimarisi gerekse odalarında kullanılan incelikli detayları ile lüks ve konforu doyasıya yaşayabileceğiniz tesiste sigara içilmeyen oda seçeneği olduğunu da hatırlatalım. 
Riva Reşatbey Otel 3 yıldız konforunda bir tesistir. Ücretsiz otoparkında vale hizmetinin de olduğu bu tesisin restoranında eşsiz kuzu yemekleri dışında vejetaryen yemekler de hazırlatabilirsiniz. Ayrıca yemeğinizi odanızda alma imkanı da bulunan tesiste oldukça şık bir de bar bulunuyor. odaları, yumuşak ve bronz tonlarla dekore edilmiş olup büyük pencerelerle donatılmıştır

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yemeklerinde sorun yaşadım  3.0

Neşet G
Bence bu otel çok iyi sadece yemeklerinde biraz sorun var diğer her şeyi bence gayet iyi en çok sevdiğim nokta odaların temiz olmasıydı. Ayrıca ben sessizlikten yana olduğum için sağolsunlar arkada bir oda verdiler ve hiç rahatsızlık duyacağım bir durumla karşılaşmadım.
Neşet G10/06/2016 12:21:21

Sürekli seyahat ederim  3.0

Engin R.
Ayda 2 kes iş seyahati yapan biriyim. Neredeyse görmediğim otel kalmadı. Otel olsun pansiyon olsun çalışma sistemlerine kadar çözdüm.Türlü türlü insanlar ile tanışma şansını yakaladım. Burası bir çok otele göre bir tık ileri seviyede ve personelin olması acısından,temizlik konusun da, odaların biçimi de dahil olmak üzere çok iyiler.Otelin bazı eksikleri var ama çok fazla göze çarpmıyor.
Engin R.21/03/2016 18:26:13