Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Riverside Garden Resort  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Riverside Garden Resort
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 161,00 ₺

Girne’de tatil köyü arayışı içinde olanlara geniş hizmet anlayışına sahip 113 villa daireleriyle hizmet veren Riverside Garden Resort, Riverside beldesinde konaklamanın en güzelini sunuyor. 3 denize ücretsiz servis hizmeti sunan otelin, villalarında aradığınızdan çok daha fazla hizmet sizleri bekliyor. Mükemmel bir tasarıma sahip olan resortun kendine ait, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, su kaydırakları bulunmaktadır. Eğlence mekanlarına yakın mesafede yer alan Riverside Garden Resort, Girne’nin batısında 20 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Konaklamada mükemmelin ötesinde hizmetler sunan resort, 4 yıldızlı tesis ayrıcalıklarını sizlere sunmaktadır. Denize 15 dakika yürüme mesafesinde olan etrafındaki yakın dağlarıyla doğa yürüyüşü yapmanıza olanak sunan Riverside Garden Resort hizmetlerinden siz de memnun kalacaksınız. 72 tek yatak odalı villa (2 veya 3 kişi), 15 tek yatak odalı bungalow (2 büyük 1 çocuk), 18 iki yatak odalı villa (4 veya 5 kişi), 4 üç yatak odalı Villa(maksimum 6 kişi) tipli villarlarında dilediğinizden daha rahat ve konforlu zaman geçirebilirsiniz.

Riverside Garden Resort, 2 tek yatak odalı(maksimum 2 kişilik) kral daireleriyle de sizlerin memnun kalması için gerekli tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

uzak!!!  1.0

Ertuğrul S.
“her şey dâhil” yalanına kanıp gittiğimiz Riverside Garden Resort’tan tüm çabamıza ve iyi niyetimize rağmen memnun ayrılmamız mümkün olmadı. Benim bildiğim personelin bir memnun etme çabası olur. Bu tatilde biz nesinden memnun olsak da paramız ziyan olmasa diye uğraştık. Ama oldu yazık ki. Hizmet yetersiz, temizlik yetersiz, personel ilgisi berbat, hele yemekler. O en kötüsü. İnternet ücretli, yemek hiç kalmıyor, kahvaltı da çay bitiyor, ekmek bitiyor, çeşit zaten az. Nasıl bir “her şey dâhil” siz düşünün artık. Tek iyi tarafı havuzu. O da çocuklara yaradı.
Ertuğrul S.29/03/2016 02:18:37