Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Robinson Club Nobilis  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Robinson Club Nobilis
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 265,00 ₺

Bir insanın hayal edebileceği en güzel tatil, dilediğinin yanında olması, istediğinin elinin altında olması ve dinlenme alanlarında da en güzel hizmetlerden yararlanmasıyla gerçekleşebilir. Aslında bu hayal değil. Gerçeğe dönüştürmeniz için siz değerli konuklarına Belek’te hizmet veren Robinson Club Nobilis, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Golf oynamak, su eğlencelerinden faydalanmak, spa havuzunda rahatlamak, denizin mavisini izlemek ve çok daha fazlası bu otelde sizlere sunuyor.  Odalarındaki olağanüstü konfor, tatil adına en eğlenceli seçenekler ve daha fazlasını bulabileceğiniz konaklama alanı ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile.

Aile boyu tatil yapmak için ideal bir yer arıyorsanız, daha fazlasını sizlere sunan Robinson Club Nobilis, Belek’te sizi bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Onayladığım bir tatil  5.0

Fikret H.
Kız kardeşimle birlikte güzel ve bol çeşitli kahvaltı ile kendimize geldikten sonra birer kahve molası ile güne başladık. sabah ilk olarak havuza girdik ve havuz gayet temiz havuzun dibindeki desenler süperdi. Oteli gerçekten çok beğendik kız kardeşim ile bir çok animasyon gösterilerine katıldık. Odalara saten pek diyeceğim yok yastığından çarşafına ve halılarına kadar tertemizdi.
Fikret H.24/03/2016 16:53:46