Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Salamis Bay Conti Resort Hotel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Salamis Bay Conti Resort Hotel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 208,00 ₺

1979 yılından bu yana birikim ve tecrübesiyle müşterilerini en iyi şekilde ağırlayan ve sunduğu imkanlarla tatilin en iyi şekilde geçmesini sağlayan Salamis Bay Conti Resort Hotel, Kıbrıs Gazimağusa beldesinde sizleri bekliyor. Konaklamada istediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz otelin kendine ait, yüzme havuzu, fitness, spa merkezi, spor salonu gibi alanları bulunmaktadır. Deniz ve plaja yakın mesafede yer alan otelin kahvaltıları, öğlen ve akşam yemekleri tam pansiyon pluss hizmet olarak sunulmaktadır. En iyi şekilde konaklama ayrıcalığını yaşayabileceğiniz Salamis Bay Conti Resort Hotel’i aile içi tatilleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Hizmet ayrıcalıklarıyla en iyisine ulaşmak isteyenlere sınırsız hizmet seçenekleri sunan Salamis Bay Conti Resort Hotel, sizin de tercihlerinizden ilk sırayı kapacaktır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

olabilir.  3.0

Nedim K.
Kıbrıs’a tatil için daha önce birkaç defa daha gitmiştik. Kaldığımız oteller kalite olarak üst düzeyde olmasının sonucu olarak ücret olarak da oldukça yüksekti. Bu nedenle geçen yaz daha hesaplı olan Salamis Bay Conti Resort Hotel’i denemek istedik. Fiyat olarak civar otellerden daha uyguna gelse de bu farkı her alanında hissedebiliyorsunuz. Yani ne kadar öderseniz o kadar hizmet alıyorsunuz mantığı. Kalınamayacak bir otel demiyorum. Sadece diğer otellerle kıyaslandığında ciddi bir fark var diyorum. Ama tabi daha düşük bir bütçeyle tatil yapmak için ideal. Odaları ve banyoları biraz eskimiş ve yenilenmesi gerekiyor. Ancak temizlik açısından söylenecek bir şey yok. Personeli biraz ilgisiz, yemekleri de yetersiz buldum. Yine de değerlendirilebilir.
Nedim K.29/03/2016 01:32:33