Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Samir Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Samir Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 107,00 ₺

Profesyonel niteliği ile tüm gözlerin üzerinde toplanmasına imkân tanıyan Samir Hotel aracılığı ile sizler de kusursuzluğun elde edilmesini destekleyebilirsiniz. Olağanüstü hizmet planlaması ile farklılığın oluşmasına katkıda bulunan Samir Hotel, Topkapı Sarayına yaklaşık olarak 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. 
Samir Hotel ek ücret aracılığı ile restoran, araç kiralama, çamaşırhane, Business Center, emanet kasa ve bebek bakıcısı hizmeti sağlamaktadır. Samir Hotel’in tüm odalarında internet, eşya dolabı, havlu, internet, klima, telefon, TV, uydu yayını ve tuvalet yer almaktadır. Samir Hotel olağan detayları ön plana alarak kusursuz platformun oluşmasına destek vermektedir. Samir Hotel 4 yıldızlı konaklama merkezi niteliğine ev sahipliği yapmaktadır. Sizler de Samir Hotel’e merhaba diyerek hayal ettiğiniz konaklama hizmetini enlerde yaşayabilirsiniz..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Seçenek varsa oraları değerlendirin.  2.0

Esra C
İdare edebileceğiniz bir konumda ve yüzeysel bir otel. Kaldığım gece boyunca ses konusunda rahat edemedim. Biraz daha dikkatli davranmaları lazım bu konuda. Ne olursa olsun gelen müşteriyi her zaman rahat ettirmek ve onlara yönelik çalışmalar yapmak lazım. Seçenek varsa oraları değerlendirin.
Esra C03/06/2016 09:25:31

standartlarda bir otel  4.0

Fadime K.
İstabul’a hem gezme hem de akraba ziyaretine gittiğimizde kaldık bu otelde. Kimseyi rahatsız etmedik eşimle birlikte otelde kalmayı tercih ettik. Olmuşken de rahat bir yer olsun dedik ve eşim internetten araştırıp bulmuş burayı. Tabi akrabalarımıza da yakın bir yer olsun dedik yoksa bırakmayacaklardı biliyorum. Yakın yakın ama gayet de rahat bir otel. Biz sevdik odalarını. Sakin, sessiz ve huzur dolu bir yer. Kalabalık aile toplantılarından sonra bize çok iyi geldi. neye ihtiyaç duyduysak elimizin altında vardı. Öyle çok bir şey beklemiyorduk ama beklentilerimizin üzerindeydi yine de her şey. Yemekler de iyiydi biz çok yiyemedik ama yediğimiz zamanda hoşumuza gitmişti.
Fadime K.11/03/2016 19:06:56