Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sapanca Taş Ev  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Sapanca Taş Ev
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 210,00 ₺

Sapanca Taş Ev, şehrin uzağında, doğanın huzurlu kollarında harika bir tatil yaşamak istemez misiniz? Oksijenini doyasıya ciğerlerinize dolduracağınız,  bu taş ev sizlere beklentilerinizin de ilerisinde bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Odalarındaki muhteşem dizaynı ile konforun birleşmesinin sonucunda ortaya gerçekten tam sizlere layık harika bir iş çıkmıştır. Sapanca Taş Ev doğası ile sizi büyüleyecek zamanınızın çoğunu dışarıda, ormanların arasında geçireceksiniz. İçeride televizyona bile nerdeyse hiç ihtiyacınız olmayacak. Buraya sadece tatil amaçlı değil, okul gezileri ve iş gezileri amacı ile de gelebilirsiniz. Buraya öyle bir alışacaksınız ki tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz. 
Sapanca Taş Ev size kendinizi gerçekten çok özel hissettirecektir. Sizde kısa bir süre de olsa çocuklar gibi şımarmayı hak ediyorsunuz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kahvaltı muhteşem  4.0

Osman E
Sabah kahvaltısı harikaydı. Hem çeşitli hemde boldu ve bu konuda gerçekten takdir ettim sizleri. Otel olup menuniyet için masraftan kaçmayan yersiniz. Patronlara verdikleri bu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca odalarınız çok hoş dekora sahip.
Osman E13/06/2016 13:38:01

Harikalar yaratıyorlar.  5.0

Ela Kayta
Harikalar yaratıyorlar. Okul gezisinde müdüremiz bizim için ilk kez bir tatil düzenledi. İlkler her zaman özeldir derler ya inanın gerçekten öyle. İlk kez gelmiş olduğumuz yerde ciddi anlamda eğlendik ve huzur bulduk. Doğa harikası mekandı gerçekten. Öncelikle müdüremize sonra da personele teşekkür ederim.
Ela Kayta20/03/2016 21:33:50