Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Saygın Butik Otel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Saygın Butik Otel
%80 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺


Saygın Butik Otel, Kerpe, Kefken arasında Kumcağız caddesinde yer alıyor. Deniz ve doğa ile iç içe bu ortamda dört mevsim konaklama imkanı bulacaksınız. 
Kocaeli Kerpe ile Kefken beldeleri arasındaki Kumcağız caddesi üzerinde yer alan Saygın Butik Otel yeşil ve mavinin en göz alıcı tonlarının tam ortasında konumlanmış olmasını misafirleri ile paylaşıyor. Denizin yanı başında doğayı ardına almış bir bölgede olması sayesinde tatilde huzur ve dinlenmeyi öncelik sayan müşterilerin göz bebeği konumuna yükselen bu eşsiz tesis 2 tane suit ve 14 tane standart olmak üzere 16 konaklama birimi ile hizmet veriyor. 
Saygın Butik Otel butik bir işletme olduğu için her bir ayrıntısı tamamen kendine özgü ve özel. Sadelikten aldığı şıklığı modernlik ile harmanlayan ve teknolojik imkanları da aralara serpiştiren otelde müşterilerin ihtiyacı olabilecek her ayrıntı titizlikle düşünülüp yerine getirilmiş. Etraftaki görülmesi gezilmesi gereken yerlere de oldukça yakın olan bu tesis sayesinde dolu dolu bir tatil geçireceğinizin garantisini veriyoruz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yne harika günler  3.0

Sonay B
Kız arkadaşlarım ile berabee yaz tatilinde burada 5 gün 4 gece boyunca konakladık, tertemiz bir otel. Tercih edebileceğiniz bir otel olabilr, öneriyorum. Memnun kalmadığım tek şey plajın tesise uzak olmasaydı. Bunun haricinde herşey mükemmel bence, standart düzeyde ama yine de çok güzeldi. Buranın atmosferini tekrardan yaşamak isterim, tatilin tadı damağımda kaldı diyebilirim. Fiyatlar bütçemiz açısından da oldukça uygundu.Birdaha ki sefer annemi ve babamı da buraya getireceğim, yine harika
Sonay B26/06/2016 23:37:07

Tavsiye edilir  4.0

İrem A
Kumcağız’da 15 gün boyunca kalmıştık. İlk başta başka br tesiste konakladık fakat memnun kalmadığımız için arkadaşımın tavsiyesi üzerine burada kalmaya karar vermiştik.Keyifli bir yaz tatili geçirdiğimi söyleyebilirim. Doğa içinde unutulmaz bir tatil geçirdik,tam hayal ettiğim gibi bir tatil oldu. Keşke daha önceden buradan konaklasaydık. Denizi çok temiz, denemeye değer. Bir dahagelmek istiyorum. Belki bayram tatilinde buraya tekrardan gelebiliriz.
İrem A26/06/2016 23:25:02

Bir daha geliriz inşallah.  5.0

Ramazan G
Otellere yapılan yorumlardan dolayı yaşamış olduğumuz bir kaç faciadan sonra güvenemez olduk otellere.Ne söyleniyorsa hep tersi çıktı yada bizim şansımıza diyeyim.Buraya da öyle geldik ama bu sefer tam tersi çıkmadı ve güzel bayram tatili yaptık.Deniz ve doğa içinde güzel 4 gün geçirdik eşimle.Erol Beğ sağolsun her konuda bizlere fazlasıyla desteğini verdi.Bir daha geliriz inşallah.
Ramazan G25/03/2016 12:41:02