Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sea & Mountain Boutique Hotel  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Sea & Mountain Boutique Hotel
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Göynük, Antalya’nın en çok tatil yapılası yerlerindendir. Havası, suyu, manzarası ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile kusursuz konuk ağırlaması dolayısıyla tercih sırasında ilklerden kendisine yer bulmuştur.

Göynük’te yer alan meşhur Sea & Mountain Boutique Hotel, plaja oldukça yakındır. Otelden çıktığınız andan plaja varmanız sadece 10 dakikayı bulmaktadır. Temizliğe önem verilen otelde hergün düzenli olarak oda temizliği yapılmaktadır.  Odalarda hemen hemen yok yoktur. Ücretsiz banyo malzemelerinden saç kurutma makinesine kadar, uydu tv’den mini bara kadar pek çok şey mevcuttur.

Konuklarını güler yüz ile karşılayıp, memnun şekilde ayrılmalarını prensip edinen Sea & Mountain Boutique Hotel, işini özveri ile yapan çalışanlarıyla da gönülleri fethetmektedir. Teknoloji ile olan bağınızı koparmaz, ücretsiz internet erişiminden faydalanıp, bu bağı canlı tutabilirsiniz.

Sea & Mountain Boutique Hotel’ de bisiklet kiralayabilir, kayak ve binicilik aktivitelerinde bulunabilirsiniz. Her türlü olumlu etkiyi yakalayabileceğiniz otelde zaman geçirmek sizlere iyi gelecektir.

Sea & Mountain Boutique Hotel, Antalya Havalimanı’na 35 km mesafededir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...