Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sebile Hanım Konağı  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Sebile Hanım Konağı
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 67,00 ₺

İkiyiz yıllık tarihi mimarisini bozmadan konağa dönüştürülen Sebile Hanım Konağı, Ordu Ünye’de konuklarına unutulmaz tatil imkânları sunmaya devam ediyor. Özellikle otelin tarihi dokulara sahip olması, konak keyfinde tatil yapmanız için tam bir fırsat. Tarihi mekânlardan olan ve Karadeniz’in bilinen yerlerinden olan Ordu Ünye’ye konuk olmak sizi de dinlendirmeye yetecektir. Sebile Hanım Konağı, 2 adet cumbalı oda, 2 adet cumbalı suit oda, 2 adet şömineli paşa odası, 2 adet şömineli balayı odası, 2 adet manolya odası ve 4 adet kaptan oda ile toplam 14 oda 32 yatak kapasitesi ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor. Odaların banyo, tuvalet, saç kurutma makinesi, ücretsiz internet ve ihtiyaç duyacağınız diğer malzemeler konuklarına sunuluyor. Ahşap yapılı merdivenleriyle Karadeniz havasını iliklerinize kadar hissedebileceğiniz bu güzel mekânda, Karadeniz yöresine has lezzetleri de tatma imkanına sahip olacaksınız.


Osmanlı mimari dokunuşlarını hala taşıyan Sebile Hanım Konağı, yüz metre ilerisinde ağlara takılan taze balık lezzetini de siz değerli misafirlerine sunuyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mekanın ne suçu var ?  1.0

Yüsra Y
Gerçekten manzara ve mekana göre çok zayıf bir servis ve hizmet. Yazın sıcağında klima bozuldu deyip sizi buhran bir sıcakla baş başa bırakabiliyorlar. Kahvaltı çok başarısız. Sizlere bu durumlar yakışmadı. Gerçekten şöyle harika bir konumu bu kadar kötü etmeyin ki gelenler acınıp gitmesin. Bu konuda beğenilecek kişiler değilsiniz ama mekanın ne suçu var ?
Yüsra Y22/06/2016 10:01:33

Otel yüzünden hastalandım  2.0

Elçin M
Kış ayında konakladım 2 gece odalar çok temiz ve rahat.Yemekler debir o kadar lezzetli ve yöresel.Fakat 2 sorun yaşadım hastalandım bu yüzden.Birincisi sabaha karşı kış ayında ısıtmaları kapatmışlar bir uyandım oda buz gibi olmuş kıvrılmışım yatakta.Bir diğer sorun ise duşa girdim birden soğuk su akmaya başladı.Bunlar dışında sorun yok diyecem de daha büyük sorun mu olur işte.Durum buydu.
Elçin M24/03/2016 14:40:57