Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Selection Premium Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Selection Premium Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

İstanbul'un yeni gözde iş ve yerleşim bölgesi Ataşehir'de yer alan Selection Premium'da konaklamanın keyfini çıkarın. Konum itibariyle alışveriş merkezi ve havaalanı ulaşımı kolay olan Selection Premium Hotel'de her türlü isteğe cevap verecek pratikte ve kalitede tasarlanmıştır. 20 odasıyla hizmet veren otelin, her odasında standart ekipmanların yanında çalışma masası, çay-kahve makinesi ve kasa bulunmaktadır. Superior ve deluxe oda seçenekleri mevcuttur. 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kaliteli bir tesis  3.0

Senem A
Ataşehir merkezinde kaliteli hizmet sunan bir tesis arayan herkese önerebilirim. Gayet sıcak bir ortam var ve fiyat aralığı da beni çok memnun etti. 3 Mart 2016 tarihinde 6 gün 5 gece burada kalmıştık. Ulaşım imkanının kolay olduğu bir tesis. Ayrıca fiyat aralığı da bütçem için oldukça uygundu. Kafa dinleyebileceğim bir ortam var, çocuklu aileler de tercih edebilirler. Odaların dekorasyonuna bayıldım, ferah ve aydınlık bir ortam var. Zatenkaliteli bölgede konumlandırılmış bir tesis.
Senem A27/06/2016 07:42:50

Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır emin olun.  5.0

Yağmur E
Arkadaşlarım ile birlikte gittik, çok güzel ağırlandık. Her türlü ihtiyacımız karşılandı. Mekan olarak çok iyi bir yerde bulunmakta.Otel görevlileri ellerinden geldiğinin fazlası ile yardımcı olmaya çalışıyorlar.İş için gelmiştik ve resmen tatil yaptık burada.Ya bir insan anca bu kadar sıcak olabilir.Her şeye olumlu bakan elemanlardan oluşan bir mekan.Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır emin olun.
Yağmur E25/03/2016 14:54:38