Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Selimiye İskele Pansiyon  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Selimiye İskele Pansiyon
%66 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Selimiye İskele Pansiyon, Selimiye’de hizmet veren, tutkunlarının vazgeçemediği bir aile işletmesi. Yeni yerinde, 2014 yazına merhaba diyen İskele Pansiyon; misafirlerini senelerdir aynı incelikte ağırlamaya devam ediyor. Kendine ait bir iskelesi de olan işletmenin odaları hem çocuklu aileleri hem de çift ve dostları rahatlıkla ağırlayabilecek kapasitededir. Odanızdan birkaç adım yürüyerek, kumsalda güneşin doğuşunu izleyebilir ya da ayın denizi ve geceyi aydınlatan yakamozunu görebilirsiniz. Samimi bir tatil arayanlar için İskele Pansiyon!

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Huzurun adresi  5.0

Meltem Tamoğlu
Selimiye'yi çok severim.Bu yıl ilk kez iskele pansiyonda kaldım.Koyun en güzel yerinde konumlanmış. Sakinliği,huzuru,odalarının temizliği ,ferahlığı,çalışanların güler yüzü ,yemeklerin lezzeti,fiyatın uygunluğu... Her şey çok güzeldi.. Nalan hanım ve Şener beye dostane misafirperverlikleri için çok teşekkürler..
Meltem Tamoğlu02/09/2015 11:18:43

uzak durunq  2.0

MURAT ÇOLAKKAYA
Bu Haziran ayında, (2015),Marmaris selimiyedeki İskele pansiyon isimli tesise gittik. 4 günlük tatil yaptık. Ailecek, arkadaşlar ile. Yapmaz olaydık. Selimiye muhteşem doğası ve denizi bence Türkiye de 1 numara. 3 yıldırda bu pansiyonu tercih ediyoruz. Aynı işletmeci geçen yıl tesisi daha güzel bir yere taşıdı. Genelde yemekler güzel, çalışanlar saygılı. Lokasyon çok iyi. Fakaat, galiba Şener Bey tesise çok para harcamış. Oda ve kahvaltı haricinde her şey çok pahalı. İnsanın odaya ücret almasada olurmuş diyesi geliyor. Şöyle anlatayım. Bir hamburger 20 tl., varın siz hesap edin. Hadi bunu geçtik. Son gün hesaplaşırken,pahalılıktan yakınınca” Tatilin hesabı mı olur, kardeşim köyünüzde kalsaydınız ” diye hakaretamiz konuşmaz mı. Soluğu Marmaris te aldık. Siz siz olun. Bu pansiyon dan uzak durun
MURAT ÇOLAKKAYA14/07/2015 20:29:53

Huzurlu bir tatildi  3.0

Asuman Aydın
Selimiye İskele Pansiyon, 6 yıldır ailece tatilimizi yaptığımız harika bir yerdir. Bizi oraya çeken sadece doğal ortamı değil, bize aile ortamı yaşatan Akçöltekin aiesidir. Şener Bey'in yemeklerinin lezzeti, sunumu, eşi Nalan Hanım ve çocuklarının güler yüzlülüğü ve samimiyetidir.
Asuman Aydın26/10/2014 09:18:07