Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Serenti Otel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Serenti Otel
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

İş gezisinde yolunuz Giresun’a düştü ise konaklama sorunu yaşamayacağınız ayrıcalıklarıyla sizlere kendi evinizi aratmayacak hizmetleriyle Serenti Otel eşlik edecek. Otelden ziyade bir ev ortamını andıran hizmetleri sayesinde, dinlenme mekanı olarak kullanabileceğiniz en ideal yerlerden biridir. Serenti Otel, oda özelliklerinde konuklarına, banyo, saç kurutma makinesi, LCD TV, ücretsiz internet hizmetleri de sunmaktadır. Sabah kahvaltılarında açık büfe hizmetleri sunan otele yakın restoranlarda, diğer öğünlerinizi değerlendirebilirsiniz.


Şehir merkezi manzaralı olan Serenti Otel, ücretsiz otopark hizmetiyle konuklarına park sorunu yaşatmıyor. Ulaşım konusunda da oldukça rahat olan otel, Giresun merkezine 1 km, Trabzon havaalanına 130 km mesafede yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Burada 2 gece kalan adam hastalanır.   1.0

Uygar V
Gecelik kalırım zaten sabah giderim diyorsanız burası uygun ama 2. geceye kalırsanız işte pişman olursunuz. Ses konusunda zaten berbattatemizlik olarak da beğenmedim. Odalarda hem sigara kokusu hemde nem kokusu vardı ve çok rahatsız etti beni. Burada 2 gece kalan adam hastalanır.
Uygar V22/06/2016 10:43:36

Başka seçeneğiniz var ise tercihiniz burası olmasın.  2.0

Osman M
İş için kalırsanız gayet ideal.Fakat tatil amaçlı asla olmaz.Ses var gece yatamazsınız.Kimin girip çıktığı belli değil artı çalışan elemanlar bile girip çıkarken kapıları çat çat çarpıp duruyor.Temizlik adına gram hizmet yok söyleyeyim.Başka seçeneğiniz var ise tercihiniz burası olmasın.
Osman M25/03/2016 06:33:02