Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sevcan Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Sevcan Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 140,00 ₺

4 yıldızlı bir tesis olan Sevcan Otel bünyesinde sıcak renkler ile dekore edilmiş konfor garantili tam 109 konaklama birimi bulunuyor. Atatürk Havaalanı ve hemen yakınındaki CNR Expo Fuar alanı ile Dünya Ticaret merkezinden 3 km civarında bir mesafede bulunan otelin farklı özelliklere sahip tüm odalarında ücretsiz internet bağlantısı, klima, televizyon ve kasa standart olarak sunulduğu gibi dileyen misafirler 24 saat hizmet veren resepsiyon ve oda servisinde ek taleplerde de bulunabilirler.
Sadece spor merkezi değil masaj, sauna gibi olanakların bulunduğu bir de sağlıklı yaşam merkezi bulunan Sevcan Otel bünyesinde ayrıca yerel ve ulusal lezzetlerin servis edildiği şık bir de restoran mevcuttur. Bahçesinde havuzu, toplantı ve seminer gibi etkinler için yeterli büyüklükte teknolojik donanıma sahip salonu ve eğlence garantili bar ve diskosu da bulunan tesisin kendine ait özel bir otopark alanı da mevcuttur. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Pek iyi değil  3.0

İdil K
Buradan çok memnun kaldığım söylenemez, çok güzel bir tesis değil. Özellikle odalar iyi bir şekilde hazırlanmamış. Akşam yemeğinde ekmeğin olmaması eksi değer, bence bu eksikliğin acilen giderilmesi şart. Ayrıca personellerin hizmet anlayışından da pek memnun kalmadım, müşterisine karşı pek ilgili davranmıyor.Söylediğim eksikliklerin acilen giderilmesi şart bence.
İdil K09/06/2016 17:21:38

Gece gündüz eğlence   5.0

Selin A.
Balayı otelimiz, analarımızın saklı kaldığı harika ötesi otel. Sınırsız eğlence ,internet ,damak tadımıza uygun değişik lezzetler ve daha bir sürü güzel şey.Gündüzleri havuzdan sonra masajlamüthiş rahatlama ve daha birçok güzel vakit geçirmek için spor salonu. Bir dakikamı bile sıkılarak geçirmediğim hotellerden biriydi. Temizliğe de önem verdikleri net bir şekilde belliydi. Gece gündüz eğlenmek istiyorum diyenlere memnun kalacaklarını belirterek tavsiye ediyorum
Selin A.15/03/2016 23:49:30