Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sevecen Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Sevecen Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

İlk bakışta Osmanlı tarzı mimarisi ile dikkat çeken ve bu otantik görüntünün iç mekanın dekorasyonda da devam etmesinden dolayı farklı bir konaklama imkanı sunan Sevecen Otel Dikimevi Ankaray durağından yalnızca on dakikalık mesafededir. Toplu taşıma araçlarının hemen kapısının önünden geçtiği otelde 36 tane konaklama alanı bulunuyor. Farklı dilleri konuşabilen personeli sayesinde sadece yerli değil yabancı misafirlere de Türk misafirperverliğini gösteren otel Ankara Esenboğa Havalimanından 30 km uzaklıktadır.
Ankara’yı keşfetmek isteyenlerin ilk uğrak noktalarından olan Medeniyetler müzesi ve Ankara Etnografya müzesine yürüme mesafesinde yer alan Sevecen Otel etrafındaki tarihi yerler açısından da görülmeye değer bir bölgede. Restoran, cafe ve alışveriş merkezlerine yakın olan tesisin parke zeminli her odasında uydu yayınlarını alan televizyon, fön makinesi ve banyo malzemeleri gibi detaylar da unutulmamış. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel otel bence   4.0

Atay36
Konum açısından çok güzel. Ankara civarında kaldığım en güzel otel listesinde başta gelmese de kesinlikle 2. sırada gelir burası. Temiz ve kaliteli hizmeti var. Gelen misafirlere yoğun ilgi de cabası. Tavsiye ederim.
Atay3608/06/2016 12:53:43

Güzel güzel beğendim tavsiye ederim  4.0

Mercan Sert
Konak tarzı olması beni zaten hasta bıraktı.Osmanlı tarzı verilmesi ve buna göre dizayn edilmesi müşteri gözüyle harika bir durum.Diğer yerlerden farklı olarak bir mimari dekor verilmiş ve bizleri geçmişe götürmüş olması sahipleri için artıdır.Yer olarak güzel ve havadar.Sessiz sakin kalabileceğiniz nadide yerlerden.Tavsiye ederim ,bundan iyisi evimiz zaten.
Mercan Sert19/03/2016 12:20:55