Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Şevki Bey Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Şevki Bey Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Doğa, deniz, kum ve güneşin bir arada bulunduğu Alanya’da ailenizle birlikte keyifli günlere sahip olmak için erken rezervasyon fiyatlarından faydalanabileceğiniz Şevki Bey Hotel’de istediğiniz gibi bir tatil yapabilirsiniz. Modern tesisin, botanik bahçe içerisinde olması, dinlenirken daha rahat nefes almak, daha güzel bir şekilde dinlenmek adına en uygun seçeneklerden olacaktır. 3 yıldızlı tesis hizmeti sunan Şevki Bey Hotel, plaja yakın mesafede yer alıyor. Bu sayede tatil yaparken denizin keyfine varmanız da oldukça rahat olacaktır. Beklediğinizden daha kaliteli tatil yapabileceğiniz konaklama merkezinden dilediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız.Alanya merkezinde yer alan ve alışveriş merkezlerine ve önemli yerlere yürüme mesafesinde olan Şevki Bey Hotel, Antalya Havaalanına 120 km. uzaklıkta yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Eşimle 1 hafta harika vakit geçirerek kafa dinledik.  4.0

Orhan V
Emeğinize sağlık. Huzurlu ve konforlu bir konaklama istiyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz. Bahçesi hem yeşil hemde çok temiz havaya sahip ve gerçekten çok otantik bir ortam sunuyor. Şehir stresinden ve gürültüsünden gerçekten sıkılmışız artık ve eşimle 1 hafta harika vakit geçirerek kafa dinledik.
Orhan V18/06/2016 07:29:36

çok güzel ve dinlendiğim bir tatildi  4.0

Aysel T.
Bütün yılımı işim gereği ve yaşadığım şehir dolayısıyla kalabalık içerisinde geçirdiğim için tatilimde sakinlik arıyorum. Bu oteli internette görünce tam bana göre olduğunu söyledim ve eşimi alıp düştüm yollara. Geldim ve gördüğümden fazlası vardı. İlk andan başlamıştı memnuniyet bende. Karşılama çok sıcaktı ve otelin genelinde samimi bir hava vardı. Odaları rahattı ve temizdi. Yemekleri olsun, temizliği ya da rahatlığı her şeyi çok iyi buranın. Çok huzurlu olmasına diyebileceğim hiçbir şey yoktu. Çok güzel dinlenmiştik ve mutlu bir şekilde dönmüştük bu otelden tavsiye ederim.
Aysel T.27/03/2016 14:46:09