Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 412,00 ₺

Lüks, modern ve konforlu bir konaklama için Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’i tercih etmelisiniz. Oldukça donanımlı ve son teknoloji ile donatılmış olan bu otel sizleri lükse davet ediyor. Konferans salonu 1067 metrekaredir ve istenirse balo salonuna dönüşebilir. 9 toplantı salonu ile iş toplantılarınızı yerine getirebilirsiniz.

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Sabiha Gökçen Havalimanı’na 28 km uzaklıkta bulunur. Dolmabahçe ve Topkapı Sarayı 20 km uzaklıktadır. Ayrıca otel 27 katlıdır ve internet, LCD TV, pelüş Sheraton Sweer Seeleper yatak, mini bar gibi oldukça özel hissedeceğiniz ayrıntılar düşünülmüştür.

Spa, Fitness, hamam ve sauna imkânlarından da faydalanabilirsiniz. Tüm gün açık olan yemek bölümünde farklı tatları deneyebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Rubet kokusu hariç güzeldi.  4.0

Çağlar Paliç
Dün gece Ataşehir Sheraton'da konaklamak için 2 kişilik yer ayırdık otel gayet şık lükstü ilgi ve alakada öyle kemala beye ayrıca teşekkürlerinizi sunuyoruz fakat. herşeyin böyle ince düşünüldüğü bir otel'de otel odalarınının rubetli kokusu insanın içine oturuyor. bütün o ihtişamı gölgede bırakıyor.
Çağlar Paliç06/01/2017 20:28:47