Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sheraton İstanbul Maslak  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Sheraton İstanbul Maslak
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 302,00 ₺

İstanbul’un ticaret hayatının kalbinin attığı aynı zamanda finans merkezi olarak da sayılabilecek bölgelerin başında gelen Maslak’ta yer alan Sheraton İstanbul Maslak isim algısına yaraşır bir konaklama imkanı sunuyor. Kalitesi tescilli, lüks ve konfor bakımından da farklı bir boyutta hizmet veren bu 5 yıldızlı tesiste farklı özelliklere sahip toplam 305 adet konaklama birimi bulunuyor. 
Güne 27. Kattaki kahvaltı salonunda eşsiz bir manzara eşliğinde açık büfe kahvaltı ile başlayacağınız Sheraton İstanbul Maslak bünyesinde farklı amaçlar için kullanılabilecek 850 kişiye kadar kapasitesi bulunan tam 18 tane toplantı salonu bulunuyor. Odalarında her türlü ayrıntının titizlikle düşünülüp uygulandığı otelde ayrıca yüzme havuzu, Türk Hamamı, spor merkezi ve spa gibi ekstra imkanlar da bulunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çevresi daha güzel olabilirdi  4.0

Ferman Leyla
Manzara açısından bir sey göremedim.Beton yığını gibi.Havası normal esintili.Ama otel içi ve dışı çok güzel.Hizmette sınırsız kesinlikle kusur yok.Çalışan personel belli ki özel seçilmiş kişilerden oluşmuş.Fiyatı da biraz düşürürsek hiç bir sorun kalmaz.Ailenizle çok rahatça güvenle ve huzurla konaklama yapabileceğiniz bir yer.Bundan iyisi anca eviniz zaten.Eşim bayıldı her yerine.
Ferman Leyla18/03/2016 14:03:44