Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sherwood Breezes Resort  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Sherwood Breezes Resort
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

2005 Mayısından beri Antalya Kundu’da hizmet veren otelimiz Sherwood Breezes Resort, sizlere ilk günki heyecanıyla hizmet sunmaktadır. Konforlu ve şık odalarında kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz Sherwood Breezes Resort, 24 saat sıcak ve soğuk su hizmeti sunmaktadır. Konforlu odalarımızda misafirlerin ihtiyacı olabilecek şeylerle donatılmıştır.

Tüm odalarımızda klima sistemi mevcut olup, ses ve ısı yalıtım sistemleri bulunmaktadır. LCD ekran TV, DVD oynatıcı, direkt hat telefon, özel banyo bulunan odalarımızda mini bar mevcuttur. Kart sistemiyle çalışan akıllı elektrik sistemi olan odalarda emanet kilitli kasa bulunmaktadır. Kat hizmetleri 24 saat hizmetinizde olup, müşterilere özel ücretsiz otopark hizmet Sherwood Breezes Resort, tarafından sağlanmaktadır. 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İlk izlenim önemlidir  4.0

Fırat T
Otelin konumu mükemmel, çalışanlar gayet pozitif insanlar ve yöneticilerde çok yardımcı. Kahvaltısı zengin odalar küçük ama çok kullanışlı. Genel olarak sorunsuz 5 gün geçirdim ve memnun ayrıldım. İlk defa gelmiştim ve ilk izlenimim güzel oldu buraya karşı.
Fırat T11/06/2016 09:45:47

kalite ve eğlenceli bir tatildi.  4.0

Berna E.
Eğitimci olarak görev aldığım kurumun; sınavda dereceye giren öğrencilerimize ödül olarak programladığı tatil planı çerçevesinde 12 öğrenci ve 4 eğitimci olarak tercih ettiğimiz bir oteldi. Tüm ekip oldukça kaliteli ve eğlenceli vakit geçirdik. Hem biz hem de gençler aktivite ve şovlarla renkli bir tatil yaşadık. Tatil boyunca otelden çıkma ihtiyacı hissetmedik. Sınav sonrası tüm yılını derslerle boğuşarak ve sınav stresi içinde geçiren çocuklarımız ve onların sorumluluğunu omuzlarında hissetmenin stresinden sıyrılan bizler için çok rahatlatıcı bir hafta oldu. Bu tatili organize eden kumrumuza ve bizi ağırlayan ekibe teşekkür ederiz.
Berna E.22/03/2016 13:43:10