Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sherwood Club Kemer  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Sherwood Club Kemer
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 228,00 ₺

Sevdikleriniz ile birlikte ya da sadece kendinizin olduğu, gönül rahatlığı ile tatilinizi geçirebileceğiniz, keyif çatma dönemlerine kısaca tatil adı verilmektedir.

Tatilin devamlılığını isteme düşüncesi geçirilen tatile göre farklılık göstermektedir. Güzel bir tatil yeri ise hiç bitmesini istenmez, sürülen standart hayata dönülmesi zor gelir. Ama bunun aksi bir şekilde geçirilen tatil de bitsin de gitsin istenilir. İşte bu duruma maruz kalmamak için Sherwood Club Kemer’i tercih edebilir, memnuniyet seviyenizi en yükseğe çekebilirsiniz.

Yemyeşil ve benzersiz bir çam ormanının ferahlatıcı kokusu içesinde yer alan Sherwood Club Kemer,">Kemer, hem konumu hem de mimarisi itibariyle oldukça pozitiftir. Rahatlığa aynı zamanda temizliğe önem veren ve tatil döneminde bu konu gibi pek çok konudan sıkıntı yaşamak istemeyenlerin mutlu olacağı bir yerdir.

Özel  plajı, tenis kortu, golf sahası ve fitness merkezi gibi faydalı şekilde  zaman doldurabileceğiniz alternatiflerde mevcuttur. Her detaya önem veren Sherwood Club Kemer, odalarında ki balkon şöyle dursun banyo ve tuvaletlerinde bile manzaraya yer vermiştir. Sizlerde bu eşsiz tatil imkanından yararlanmak için rotanızı Sherwood Club Kemer’e çevirebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...