Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sillyum Marek Villas & Golf Resort Belek  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Sillyum Marek Villas & Golf Resort Belek
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 99,00 ₺

Antalya, tatil denince akla gelen ilk yerlerden biridir. Özellikle de Belek beldesi bu anlamda kendini en çok gösteren yerlerden biridir. Tabi Belek’i diğer yerlerden farklı kılan bir de özelliği vardır. Son yılların golf adına ülkemizde en çok kendini gösteren tatil beldelerinden biri olarak Belek kendini gösteriyor. Sillyum Marek Villas & Golf Resort Belek bu anlamda hem konaklama hem de Golf keyfi yaşamanız adına düzenlenmiş bir tesis hizmetini sizlere sunuyor. Otelde bar, yiyecek içecek servisi, restoran, eğlence adına mekanlar, fitness, spor salonu, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, su kaydırakları gibi eğlenceleri de bulabilirsiniz. Sillyum Marek Villas & Golf Resort Belek farkıyla hayal ettiğiniz gibi bir tatili elde edebilirsiniz.

5 yıldızlı tesis hizmeti sunan Sillyum Marek Villas & Golf Resort Belek, Antalya Havaalanına 22 KM. mesafede yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

otelden çok daha fazlası orası bir saray  5.0

Feridun Ç.
Modern yapısı ile aklınızı başınız dan alan bir işletme. İnanılmaz dizayn edilmiş iç dekorasyonu Otel den daha çok saraya benziyor. Geniş havuzu, spor salonları, değişik tatlarıyla sabah,öğle ve akşam yemekleri, manzarası ile gününüz nasıl geçecek bilemiyeceksiniz. Zaman sanki ayağınız altın dan akıp gidiyor. Golf oynamayı biliyorsanız buda büyük avantaj otelde golf alanları mevcut ve zevkli bir spor dalı. Tabi ki bilmiyorsanız sorun değil bol bol yüze bilir ve akşamları barın lüks otelin de takılabilirsiniz.
Feridun Ç.23/03/2016 02:08:24