Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sızma Han  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Sızma Han
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 57,00 ₺

Denizin mavisi, Egenin doğası ve tarihin dokuları içinde sevdiklerinizle bir arada kalmak, yazın deniz eğlencelerini en güzel şekilde yaşamak için Ayvalık’ta hizmet veren Sızma Han’ı tercih edebilirsiniz. Denize sıfır mesafede yer alan ve 1908 yılında zeytin fabrikası olarak inşa edilip, daha sonra restore edilen han, konaklamada sınır tanımayan seçeneklerini siz değerli konuklarının keyfine sunuyor.

Tarih kokan 95 yıllık sokağı ile sizleri de büyüleyecek olan mekanlara sahiplik eden Sızma Han, Ayvalık şehir merkezine 1 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Tatil, gezi ve konaklama adına beklediğinizin en iyisini sizlere sunan Han ile hayalinizdeki gibi bir tatil gerçekleştireceksiniz.Yenilikleri ve modern yapılanmasıyla beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunan Sızma Han, Edremit Havaalanına 50 Km. mesafede yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Değişmeyen adresimiz burası.  5.0

Safiye H
2 yıldır üst üste sıkılmadan geldiğim mekan burası. Personel arkadaşlarla artık tanışınca sağolsunlar daha farklı yaklaşımlarda bulunuyorlar bize. Eşimle beraber yaptığımız en güzel tatil burada oldu hep. Her defasında 1 haftalık geliyoruz ama ayrılırken hem bize hemde çalışan arkadaşlara zor geliyor artık.
Safiye H19/06/2016 13:50:25

Her şey çok mükemmel  5.0

Bayram F
Tarihi geçmişi içeri girince burnunuzda kokacak.Mimarisi çok enteresan işçiliğe dayanıyor.Fakat içiniz huzur doluyor.Her şey çok mükemmel.Gelip görmeye değer.Tavsiye ederim.
Bayram F22/03/2016 15:44:55