Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Soydan Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Soydan Hotel
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 61,00 ₺

Afyonda, başka hiçbir yere gitmenize gerek kalmayacak bir mekândan bahsedelim size. İşte Soydan Hotel. Otelimiz Afyonun merkezinde, huzur ve tarihi atmosferi bir arada sunan harika bir mekândır. 30 yıldan beri siz değerli müşterilerine hizmet veren otelimizde termal hamamlardan faydalanabilir, sade ve dingin dekore edilmiş odalarımızda huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

 Soydan Hotel ayrıcalığında yaşayacağınız birçok olanağın yanında internet, uyandırma servisi, ücretsiz gazete otopark, masaj gibi hizmetlerimiz sizleri bekliyor. Ayrıca ücret ödeyerek de restoran, ek yatak ve çamaşırhanemizden de faydalanmanız mümkündür. Tüm yorgunluğunuzu yanınıza alın, otelimizde konaklayın ve bırakın gidin. Keyifle geçireceğiniz vakitler dahilindeki tüm olanaklarımız siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyatlarla düzenlenmiştir. Hepinizi otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

basit bir otel.  3.0

Deniz İ.
Geçen ay bir iş vesilesi ile kaldığım Afyon’da otel ararken tesadüfen karşıma çıkan Soydan Hotel’e girdim. Zaten 2 gece kalıp çıkacağım için çok ince eleyip sık dokumadım. En kötüsü ne olabilir ki? Oldukça basit bir oteldi. Hem hizmeti alt seviyede, odaları garip bir dekorasyona sahip. Hiçbir uyum yok, sanki tüm eşyaları ayrı yerlerden toplayıp odaya doldurmuşlar. Hijyen açısından vasat, birçok hizmet ücrete tabi. Ücretsiz olan tek şey kahvaltı. O da klasik kahvaltı. Tavsiye ederim etmem diyemem sonuçta bütçe ve beklenti meselesi.
Deniz İ.28/06/2016 22:38:19

Fiyat ucuz diye aldanmayın!  1.0

Habibe Gümüş
Fiyat ucuz diye aldanmayın. Sadece yatak parası bu. Karın doyurmak,çamaşırhane hizmetinden yararlanmak istediğiniz an cebinizden ödeme yapıyorsunuz. Odaları da olması gereken boyutta bile değil çok basık.
Habibe Gümüş22/03/2016 12:26:10