Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Style Otel & Restaurant  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Style Otel & Restaurant
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Style otel & Restaurant Muğla ilinin Marmaris ilçesinde iyi bir tatil geçirmek isteyenler için kaliteli hizmeti ve zengin imkanlarıyla tatil severleri beklemektedir. Style otel & restaurant Bozburun beldesinde sakin bir liman hüviyetinde olan bir koydadır. Bu konumu ve balıkçı kasabası konseptiyle tatilcileri ayrıca cezp etmektedir. Style otel & Restaurant ücretsiz otopark hizmeti, ücretsiz wi-fi erişim desteği, uyandırma servisi, bahçesi ve dağ manzarasıyla güzel bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir ortam sağlamaktadır. Style otel Restaurant tüm bunların yanında odalarında, özel klima banyo, fön makinesi, özel duş, havlu gibi imkanlar da sumaktadır.
Otelin rahat ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler için doğru bir tercih olacağına hiç şüphe yoktur. Style& Restaurant tatil için doğru bir adrestir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kalınabilir.  3.0

Mehmet Ay
Yeşillik içinde sessiz bir yer. Tesadüfen geçerken tarif ettiler. Kalmak için yer ararken bulduk ve çokta kötü değildi. Hizmet biraz düşüktü ama yine de temiz ve ferahtı. Kalınabilir.
Mehmet Ay20/05/2016 14:58:51

iş seyahatiydi tatil başka sefere.  3.0

Gülay Ç.
Geçen yaz bir iş görüşmesi için gittiğim Bozburun’da konakladığım Style Otel’in huzurlu ortamına bayıldım. Küçük ve sade bir yer olmasına karşın insanı rahatlatan bir havası var. Bozburun zaten başlı başına harika bir yer. Denize girme fırsatım olmadığı için ( topu topu 3 gün kalabildim) plaj konusunda bir şey söyleyemem fakat işletmecileri de çok tatlı insanlar. Dağ manzaralı bir odada kaldım ki manzara oldukça iç açıcıydı. Fakat söylediğim gibi tatil amacı ile gitmediğim için bir tatilci gözü ile değerlendirmem yanlış olur. Ama Bozburun’a bundan sonra sık sık yapacağım ziyaretlerde konaklamak için tercih edebileceğim kadar iyiydi.
Gülay Ç.28/01/2016 00:38:22