Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sunset Troia Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Sunset Troia Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Yenilenmiş hali siz değerli müşterisinin karşısına çıkan Sunset Troia Hotel, Alexandra Troas Antik Kenti’ne yaklaşık olarak 2 KM uzaklıkta yer almaktadır. Sahip olduğu profesyonel çalışma ekibi ile tüm arzu ve taleplerin yerine getirilmesine olanak tanıyan Sunset Troia Hotel kusursuz manzara platformu ile rüya gibi bir tatil geçirmenize imkân tanımaktadır.
 Tesisimiz TV odası, plaj, bahçe, ücretsiz gazete, jeneratör ve internet hizmeti sunmaktadır. Ek ücret karşılığında bar cafe, ek yatak, çamaşırhane, restoran, market ve oda servisi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.
 Sunset Troia Hotel’in odalarında banyo, eşya dolabı, havlu, internet fön makinesi, mini bar ve uydu yayını yer almaktadır. Dilerseniz jogging ve aquapark hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çok paralar verilmeden de güzel tatil yapılıyormuş demek ki.  5.0

Yunus H
Otel çevresi oldukça yeşil ve muhteşem bir temiz hava atmosferi bulunmaktadır. Ailemde gittiğim bu yerde bizlere gösterilen ilgi çok hoştu. Sezon açılmadan gittiğimiz için çok müşteri yoktu. Rahat rahat kaldık ve döndük. Çok paralar verilmeden de güzel tatil yapılıyormuş demek ki.
Yunus H26/05/2016 08:10:34

Bölgede ki en iyi otellerden biri  4.0

Bilal A
Otelin yeşillik alanına bayıldım. Doğa ile baş başa keyifli tatil geçirdim. Önümüzde ki yaz tatilinde de bu otele gideceğim. Konfor. hijyen ve güler yüzlü personel kısacası ne arasan bu otel de var. Havuzu da oldukça güzel. Odanın camını açıyorsun mis gibi doğa havası. Bunu hiçbir şeye değişmem. 5 gün boyunca bu otel de kaldım. Oldukça memnun kaldım. İnsan kendini evindeymiş gibi rahat ve huzurlu hissediyor. Taş evler yerine ağaç evleri tercih edebilirsiniz. Mekana otantik bir tarz hakim.
Bilal A01/02/2016 02:00:45